Sony FE 85mm f/1.4 GM II
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 85mm f/1.4 GM II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 77mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 85mm f/1.4 GM II in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
De perfecte lens voor professionele portret- of trouwfotografie, maar ook voor filmmakers die de 85mm-look waarderen.
Uitstekende GMaster-beeldkwaliteit
De FE 85mm F1.4 GM II biedt een hoge resolutie en scherpe inhoud over het gehele beeld dankzij de geavanceerde GMaster-optiek.
Dankzij een diafragma met 11 lamellen ontstaat er een ronde en zachte bokeh met mooie overgangen naar het onscherpe gebied, waardoor je onderwerp geïsoleerd en uitgelicht wordt tegen de achtergrond.
Jouw content, altijd scherp
De XD lineaire motortechnologie van de FE 85mm F1.4 GM II zorgt voor een snelle, nauwkeurige en stille autofocus. De geavanceerde trackingmogelijkheden maken hem perfect voor het vastleggen van snel bewegende onderwerpen, omdat de ogen van het onderwerp zelfs bij plotselinge bewegingen scherp blijven.
Lichtere en elegantere lens
De FE 85mm F1.4 GM II is ongeveer 20% lichter dan zijn voorganger, waardoor hij gemakkelijker te dragen is tijdens lange opnamen. Het elegante en duurzame ontwerp maakt hem gebruiksvriendelijk en betrouwbaar.
Gemaakt voor professionals
De FE 85 mm F1.4 GM II zorgt voor vloeiende opnamen met een responsieve scherpstelring, aanpasbare knoppen en een diafragmaring met een schakelbare vergrendelfunctie. De stof- en vochtbestendige lens is bestand tegen barre weersomstandigheden en de beschermende coating zorgt voor een professionele betrouwbaarheid.
Gemaakt voor de toekomst
Met Sony-lenzen profiteert u van alle huidige en toekomstige α-systeemfuncties. U kunt fotograferen met een snelheid tot 120 fps, stabielere opnamen maken met de functie Actieve Stabilisatie en genieten van onberispelijke AF-tracking, zelfs in slow motion in 4K120p.
Leveringsomvang:
• SEL FE 85 mm F1.4 GM2-lens
• Zonnekap ALC-SH180
• Lensdoppen voor en achter
• Lenstasje
Technische gegevens:
• Lichtintensiteit: F1.4
• Brandpuntsafstand 85 mm (equivalent aan APS-C 127,5 mm)
• Kleinste diafragma: F16
• Beeldhoek: 29° (19°: 35 mm)
• Aantal diafragmalamellen: 11 (cirkelvormige opstelling)
• Vergroting (max.): 0,12x
• Sluitingslimiet: 0,85 m (AF), 0,8 m (MF)
• Lensgroepen en elementen: 11 lenzen in 8 groepen (incl. 1 XA-glaselement, 3 ED-glaselementen)
• Scherpstelvergrendelknop, AF/MF-schakelaar, interne scherpstelling
• Stof- en spatwaterdicht ontwerp
• Compatibiliteit met teleconvertoren: nee
• Filterdraad: 77 mm
• Afmetingen (Ø x lengte): ca. 30cm. 84,7×107,3 mm, gewicht: ca. 2,5 kg 642 gr
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736156777 |
| SKU | SEL85F14GM2B.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 85mm f/1.4 GM II |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 85mm |
| Brandpuntafstand | 85mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 80 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.12x |
| Constructie | 11/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 85 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 85 |
| Lens Category | Portret |
| Objectief type | Vast brandpunt |
| Filtermaat | 77mm |





