Sony FE 50mm f/1.8
+ Gratis Filter


Nu met gratis
Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 49mm
t.w.v.
€ 42,99
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
+ Gratis Filter
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 50mm f/1.8 en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 49mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
De Sony SEL FE 50mm f/1.8 is een prime lens die geschikt is voor portret- en productfotografie. Een prime lens heeft een vast brandpuntsafstand waardoor het niet mogelijk is om in te zoomen. De lens heeft een brandpuntsafstand van 50mm. Primelenzen hebben veelal een hoog maximaal diafragma, hierdoor kan je scherpe foto’s maken bij weinig licht. De Sony SEL FE 50mm f/1.8 is niet voorzien van beeldstabilisatie. Dit objectief is 186 gram, dus licht van gewicht en zeer geschikt om mee op pad te nemen. Een vernieuwde, optische, dubbele Gauss-configuratie met een a-sferisch element minimaliseert sferische aberratie en coma voor hoge beeldkwaliteit tot aan de randen.- Geschikt voor Sony systeemcamera's
- Scherpstellen vanaf 45 cm
- Geschikt voor full frame
Specificaties
| EAN | 4548736033092 |
| SKU | SEL50F18F.SYX |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony SEL FE 50mm f/1.8 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpuntafstand | 50mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 45cm |
| Constructie | 5/6 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 50 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 50 |
Filter
| Filtermaat | 49mm |