Sony FE 50mm f/1.4 Zeiss



€ 1349,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 50mm f/1.4 Zeiss en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 50mm f/1.4 Zeiss in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Een snelle, scherpe, 50-mm f/1.4 prime-lens
Deze hoogwaardige Sony SEL FE 50mm f/1.4 ZEISS® prime-lens heeft een groot maximaal diafragma van f/1.4. Daarnaast geeft deze spectaculair contrast en prachtige resolutie bij ieder beeld. Het grote diafragma maakt het eenvoudiger om beelden vast te leggen bij weinig licht, en in combinatie met het 11-bladige ontwerp kan het voor prachtige bokeh zorgen. Andere voordelen zijn snelle, precieze scherpstelling en veelzijdige bediening voor foto's en video's.
Specificaties:
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736028371 |
| SKU | SEL50F14Z.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 50mm f/1.4 Zeiss |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 50mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 45cm |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 9/12 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 50 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 50 |
| Filtermaat | 72mm |