Sony FE 55mm f/1.8 ZA Zeiss Sonnar T*
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 55mm f/1.8 ZA Zeiss Sonnar T* en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 49mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 55mm f/1.8 ZA Zeiss Sonnar T* in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/06
Sony SEL 55mm F/1.8 ZEISS voor fullframe NEX
De Sony SEL 55mm F/1.8 ZEISS is een scherpe full-frame lens van Carl Zeiss met een E-bevestiging. Door de E-bevestiging heeft u dus een full-frame kwaliteit lens op uw NEX camera! Deze Carl Zeiss lens heeft een brandpuntafstand van 55mm, een maximaal diafragma van F/1.8 en wel negen diafragmalamellen!
Kenmerken:
- Brandpuntafstand: 55mm
- Maximaal diafragma: F/1.8
- Minimale diafragma: F/22
- Beeldhoek: 43 graden
- Dichtste scherpstelafstand: 0,5m
- Aantal diafragmalamellen: 9
- Mounting: Sony E
- Filterdraad: 49mm
- Elementen: 7
- Groepen: 5
- Afmetingen: 64,4×70,5mm
- Gewicht: 281g
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 4905524934762 |
| SKU | SEL55F18Z.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 55mm f/1.8 ZA Zeiss Sonnar T* |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 55mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 50 centimeter |
| Constructie | 5/7 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 55 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 55 |
| Lens Category | Standaard |
| Objectief type | Vastbrandpunt |
| Filtermaat | 49mm |
