Sigma 90mm f/2.8 DG DN Contemporary voor Sony FE
€ 639,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
De nieuwe 90mm F2.8 DG DN | Contemporary compacte primelens is het nieuwste objectief in de I-serie van SIGMA. Deze wordt samen met de nieuwe 24mm F2 toegevoegd aan de bestaande vier primelenzen in de I-serie en biedt uitstekende optische kwaliteit, een groot F2.8-diafragma, een compleet metalen body en een handmatige diafragmaring. Het objectief is speciaal ontworpen voor mirrorless systemen en is perfect gebalanceerd voor moderne full-frame body’s. Het uitmuntende oplossend vermogen is geschikt voor de allernieuwste camera’s met ultrahoge resolutie.
Het objectief is verrassend compact en licht, en daarmee ideaal voor dagelijks gebruik. Het is volledig geoptimaliseerd voor mirrorless systemen met een zeer snelle en accurate autofocus en een uitmuntende optische kwaliteit. Het prachtige, gelijkmatige bokeh levert aantrekkelijke achtergronden op die perfect zijn voor portretten. Dankzij de kortste scherpstelafstand van 50cm kunnen fotografen zich dichter bij hun onderwerp begeven.
Deze hoogwaardige lens voor dagelijks gebruik brengt ieder beeld tot leven met zijn prachtige weergave en zeer scherpe optiek – en dat alles in een draagbaar, stevig en comfortabele behuizing.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 0085126261658 |
| SKU | 261965 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 90mm f/2.8 DG DN Contemporary |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 90mm |
| Brandpuntafstand | 90mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 50 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 10/11 (groepen/elementen) |
| Lens glas | SLD |
| Lens coating | Super Multi-Layer Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 90 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 90 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Portret |
| Filtermaat | 55mm |
