Sigma 105mm f/1.4 DG HSM Art voor Nikon
5 jaar garantie




€ 1499,-
Of betaal in 3 delen van € 499,67, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
SIGMA 105mm F1.4 DG HSM | Art Een nieuwe leider binnen de F1.4 klasse SIGMA introduceert de “Bokeh Master” De SIGMA 105mm F1.4 DG HSM Art is het negende F1.4 objectief binnen de Art-lijn. De F1.4 serie objectieven worden gekenmerkt door minimale optische aberraties, adembenemende resolutie en een schitterend contrast. De 105mm Art is het objectief met de langste focale afstand binnen deze lijn en vormt het absolute vlaggenschip. Bij het design is er met de grootste zorg gewerkt aan de perfecte balans tussen scherpte en onscherpte, waarmee SIGMA een ware “Bokeh Master” heeft gecreëerd. Droom voor portret- en astrofotografen De SIGMA 105mm F1.4 DG HSM Art heeft 17 optische elementen in 12 groepen, een ongekend aantal voor een prime objectief. Dit optische systeem zorgt voor minimale axiale chromatische aberratie voor een extreem hoge resolutie, met extreme scherpte binnen het in-focus gebied en een schitterend bokeh effect binnen de out-of focus gebieden. Dit maakt de 105mm Art niet alleen uitzonderlijk goed geschikt voor portretfotografie, door de minimale sagitale coma flare is het ook een excellente keuze voor astrofotografen. Naast full weather sealing is de 105mm Art ook compatible met Canon’s lens aberration system.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 0085126259556 |
| SKU | 259955 |
Algemeen
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 105mm f/1.4 DG HSM Art |
Camera
| Objectief Aansluiting | Nikon F (FX) |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 105mm |
| Brandpuntafstand | 105mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 100 centimeter |
| Constructie | 12/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 105 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 105 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Portret |
Filter
| Filtermaat | 105mm |