Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45mm f/1.8 Zwart
€ 100,- Cashback

€ 299,-€ 199,- na acties
Of betaal in 3 delen van € 99,67, zonder rente.
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
€ 100,- Cashback
OM System City Cashback
Registreer nu de Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45mm f/1.8 Zwart op de website van Olympus en ontvang € 100,- terug van Olympus.
Deze actie is geldig voor aankopen van 21/05/26 t/m 14/06/26
Product informatie
Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45mm f/1.8 ZwartSpecificaties
| EAN | 4545350044138 |
| SKU | V311030BE000 |
Algemeen
| Merk | Olympus |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45mm f/1.8 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 90mm |
| Brandpuntafstand | 45mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 50 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 8/9 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 45 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 45 |
| Lens Category | Portret |
| Objectief type | Vast brandpunt |
Filter
| Filtermaat | 37mm |