Fujifilm GF 110mm f/2 R LM WR













€ 2999,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Meer dan alleen een portret objectief
Alleen de perfecte mix van de juiste brandpuntsafstand, diafragma en beeldsensor kan een portret creëren dat zo mooi is als een portret dat is gemaakt met de GF110mmF2 R LM WR en een GFX-systeemcamera. De combinatie zorgt niet alleen voor een scherp beeld, maar ook met een prachtige bokeh die alleen kan worden gemaakt door een groot F2-diafragma te gebruiken met een beeldsensor die 1,7 keer groter is dan die van gewone full-frame camera's. Bij elke GFX systeemcamera is dit objectief zoveel meer dan alleen een standaard portret objectief.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410345445 |
| SKU | 16546018 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 110mm f/2 R LM WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 86mm |
| Brandpuntafstand | 110mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2 |
| Minimale Scherpstel afstand | 90 centimeter |
| Vergrotings factor | 0.16x |
| Constructie | 9/14 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Maximale Brandpuntsafstand | 110 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 110 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Portret |
| Filtermaat | 77mm |