Sony E 30mm f/3.5 Macro


- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 30mm f/3.5 Macro en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 49mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Zie de wereld van dichtbij
De compacte en lichte Sony SEL 30mm f/3.5 is een echte 1:1-macrolens met een minimale scherpstelafstand van 2,4 cm voor prachtige beelden van dichtbij. Ook close-ups hebben dus een schitterend contrast en een onvoorstelbaar scherpe resolutie.
Verfijnde optische prestaties
A-sferische lenselementen minimaliseren vervorming terwijl glazen ED (extra lage verstrooiing)-elementen een superieur contrast en een buitengewone resolutie en kleurbetrouwbaarheid geven. In plaats van het gangbare veelhoekige diafragma heeft deze lens een rond 7-bladig diafragma voor een meer natuurlijke vervaging (‘bokeh’).
Samen met de α-camera’s met E-bevestiging van Sony zorgen APS-C-lenzen met een E-bevestiging voor zeer grootse cameraprestaties.
| EAN | 4905524796636 |
| SKU | SEL30M35.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zilver |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 30mm f/3.5 Macro |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 30mm |
| Maximale Diafragma | f/3.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 4.5cm |
| Constructie | 6/7 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 30 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 30 |
| Filtermaat | 49mm |