Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/06
1,4x max. vergroting in Sony’s eerste 1 G Master™-macrolens
Deze veelzijdige 100 mm-macrolens biedt maximaal 1,4x vergroting, of zelfs maximaal 2,8x met een optionele teleconverter2. G Master-resolutie en -bokeh dragen bij aan indrukwekkende macrobeelden, terwijl de geavanceerde stabilisatie en bediening speciaal voor macro-opnamen niet te evenaren macromogelijkheden biedt voor foto’s en films. Bloemen, insecten en andere onderwerpen komen echt tot leven met details die anders verborgen blijven.
Maximaal 1,4x vergroting, of 2,8x met optionele teleconverter
Door de vergroting van meer dan 1:1 en de minimale scherpstelafstand van 0,26 m (0,86 ft) is deze lens ideaal voor macrofotografie. Dankzij de close-upmogelijkheden met hoge vergrotingsfactor is het mogelijk om vanuit nieuwe perspectieven nagenoeg onzichtbare details vast te leggen. Met een teleconverter2 is 2,8x vergroting mogelijk, voor nieuwe niveaus van detail en textuur op voldoende afstand tot een breed scala aan onderwerpen.
Adembenemende G Master-resolutie en -bokeh
Het geavanceerde optische ontwerp optimaliseert de indeling van elementen, terwijl de zwevende scherpstelling aberratievariaties minimaliseert die veel voorkomen in macrolenzen met hoge resolutie, zelfs bij extreme close-ups. Nano AR Coating II versterkt het contrast en de helderheid door schittering en spiegeling te onderdrukken. Een diafragma van F2.8, twee XA-elementen (extreem asferisch), twee ED-elementen (extra lage verstrooiing), en een diafragma met 11 bladen zorgen samen voor prachtige G Master-bokeh.
Verfijnde optische beeldstabilisatie minimaliseert macrobewegingen
Deze geweldige lens heeft optische beeldstabilisatie die perfect is afgestemd op het maken van macro-opnamen, waarbij scherpte onmisbaar is. Een nieuw bedieningssysteem zorgt voor een betere hoek-, shift- en diepteregeling voor een nauwkeurige en betrouwbare stabilisatie voor macro-opnamen uit de hand3. Compatibele α-behuizingen4 maken communicatie tussen de lens en behuizing mogelijk, wat de stabilisatie nog verder verbetert voor zowel foto’s als films (Active Mode).
[1] Yaw [2] Pitch
Snelle, nauwkeurige, stille AF laat creativiteit stromen
Vier XD (extreem dynamische) lineaire motoren sturen de zwevende focus aan voor tot wel 1,9x snellere AF5 over een breed bereik in de AF-S-modus. Ook de tracking is uitstekend, waardoor je makkelijker snelbewegende macro-onderwerpen vastlegt, zoals bijen op bloemen. Dit systeem houdt de maximumsnelheid van 120 fps6 van de α9 III met gemak bij. Omdat de focusaandrijving geluidloos is, heb je geen last van focussgeluiden door je audiotrack heen als je een video maakt.
Extra duurzaam en betrouwbaar onder de zwaarste outdooromstandigheden
Siliconen pakkingen rond de knoppen en schakelaars, een rubberen afdichtingsring voor de lensbevestiging en andere verfijningen zorgen voor een effectief stof- en vochtbestendig ontwerp7 voor optimale betrouwbaarheid in uitdagende omstandigheden in de buitenlucht. Het voorste lenselement is voorzien van een fluorcoating die vuil afstoot of vuil makkelijk weg te vegen maakt als het toch op het lensoppervlak terechtkomt.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736169722 |
| SKU | SEL100M28GMB.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 150mm |
| Brandpuntafstand | 100mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 26 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 1.4x |
| Constructie | 13/17 (groepen/elementen) |
| Lens glas | 2 ED elementen, 2 XA |
| Lens coating | Fluorcoating, Nano AR Coating II |
| Maximale Brandpuntsafstand | 100 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 100 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Macro |
| Filtermaat | 67mm |
