Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art voor Sony FE
5 jaar garantie


5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
SIGMA 70mm F2.8 DG Macro | Art Het langverwachte eerste macro objectief in de Art-lijn Adembenemende resolutie, onwaarschijnlijke scherpte De SIGMA 70mm F2.8 DG MACRO Art is een nieuwe benadering van macro fotografie, gericht op de allerhoogste optische prestaties. Een draadloze DC motor (focus by wire), in combinatie met een geoptimaliseerd algoritme zorgt voor uitzonderlijke soepele autofocus prestaties, in het bijzonder voor een standaard- tot mid-teleobjectief. Iedere veeleisende macro fotograaf kent de legendarische SIGMA MACRO 70mm F2.8 EX DG en kan uitkijken naar een nieuwe definitie van scherpte: scherpte volgens de Art-lijn Minimale aberraties Om op iedere afstand uitzonderlijke prestaties te behouden is de SIGMA 70mm F2.8 DG MACRO voorzien van een zwevend focus mechanisme dat bestaat uit twee groepen voor minimale aberraties. Twee FLD glas elementen zorgen voor minimale axiale chromatische aberratie en twee SLD elementen zorgen voor een uitzonderlijk hoge refractie index. Tot slot zorgen twee asferische elementen voor een optimale resolutie bij korte afstanden tot een onderwerp. Flare en ghosting is praktisch non existent, waardoor het optische systeem van de SIGMA 70mm F2.8 DG MACRO Art zorgt voor een ongekende scherpte, met een bokeh dat volledig vrij is van color streaking.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 0085126271657 |
| SKU | 271965 |
Algemeen
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art |
Camera
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 70mm |
| Brandpuntafstand | 70mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 26 centimeter |
| Constructie | 10/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 70 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 70 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Macro |
Filter
| Filtermaat | 49mm |