Sigma 105mm f/2.8 EX DG OS HSM Macro voor Canon
5 jaar garantie



€ 469,-
Of betaal in 3 delen van € 156,33, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Sigma 105mm f/2.8 EX DG OS HSM Macro voor Canon De 105mm F2.8 EX DG OS HSM Macro beschikt over een groot diafragma over het hele bereik en Sigma's Optical Stabiliser functie (OS) waarmee 4 stops winst behaald kan worden. Verder beschikt dit objectief over de nieuwste optische technologieën zoals het SLD (Special Low Dispersion) glas element wat zorgt voor een uitstekende correctie van de chromatische aberratie. Het objectief stelt scherp d.m.v. het verplaatsen van de achterste lensgroep (Rear Focus) wat afwijkingen tijdens de scherpstelling voorkomt en zorgt voor optimale optische prestaties over het gehele scherpstel- en zoombereik. Sigma's SML (Super Multi Layer) lenscoating zorgt er voor dat inwendige reflecties en spookbeelden maximaal worden onderdrukt en zorgt tevens voor een neutrale kleurweergave. De HSM (Hyper Sonic Motor) zorgt voor een stille en snelle autofocus. Dankzij de slipkoppeling is het zeer eenvoudig de scherpstelling handmatig te corrigeren. Dit objectief beschikt over een diafragma met 9 lamellen wat zorgt voor gedetailleerde en scherpe opnamen. Het is ook mogelijk om dit objectief met de optionele Sigma APO Tele Converters te gebruiken.Specificaties
| EAN | 0085126258542 |
| SKU | 258954 |
Algemeen
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 105mm f/2.8 EX DG OS HSM Macro |
Camera
| Objectief Aansluiting | Canon EF |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 105mm |
| Brandpuntafstand | 105mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 31 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 11/16 (groepen/elementen) |
| Lens glas | SLD |
| Maximale Brandpuntsafstand | 105 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 105 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Macro |
Filter
| Filtermaat | 62mm |