Fujifilm GF 120mm f/4 R LM OIS WR Macro













€ 2899,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Ontgrendel nieuwe detailniveaus
Kom dichter bij onderwerpen en ontgrendel geheimen van het onbekende met GF120mmF4 R LM OIS WR Macro. Dit close-focus mid-tele objectief, speciaal ontworpen voor GFX-systeemcamera's, helpt elke gewillige beeldmaker om de verborgen details van oppervlakken te verkennen en de kleinste variaties in texturen te onthullen, allemaal dankzij de uitstekende optische mogelijkheden.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410341041 |
| SKU | 16536661 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 120mm f/4 R LM OIS WR Macro |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 95mm |
| Brandpuntafstand | 120mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 45 centimeter |
| Vergrotings factor | 0.5x |
| Constructie | 9/14 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Lens coating | Fluor coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 120 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 120 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Macro |
| Filtermaat | 72mm |