Sony FE 16-35mm f/4.0 E ZA OSS


- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/4.0 E ZA OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/4.0 E ZA OSS in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Groothoekzoom, ZEISS®-kwaliteit en verbluffende beelden
Deze full-frame Sony SEL FE 16-35mm f/4.0 E ZA OSS ZEISS® Vario-Tessar®-zoomlens met E-bevestiging biedt uitstekende prestaties in een compact, lichtgewicht ontwerp. Door het veelzijdige zoombereik in combinatie met ingebouwde optische beeldstabilisatie is dit een prima keuze voor momentopnamen, binnenopnamen, groepsfoto's, landschappen en meer, vooral met een full-frame α7-behuizing. Een vast F4-diafragma vergemakkelijkt belichting en geeft u controle over de scherptediepte.
Verfijnde optica voor prachtige beelden
Optische AA- , asferische en ED-elementen zorgen samen voor superieure prestaties van met weinig vervorming en kleuraberratie. Daarnaast beperkt de T*-coating schittering en spiegeling.
Constante belichting bij elke zoominstelling
Een maximaal f/4.0-diafragma bij alle brandpuntsafstanden betekent dat u kunt inzoomen en herkaderen zonder belichtingsinstellingen of scherptediepte te hoeven wijzigen.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524989212 |
| SKU | SEL1635Z.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 16-35mm f/4.0 E ZA OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 16-35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 28cm |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 10/12 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Filtermaat | 72mm |