Sony FE 16-35mm f/2.8 GM
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM op de website van Sony en ontvang € 200,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04 t/m 31/07
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 82mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/04
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM in combinatie met een actie product en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01 t/m 30/06
Verken de wereld tot in detail met een groothoeklens
De Sony SEL FE 16-35mm f/2.8 GM groothoekzoomlens geeft vele mogelijkheden om onderwerpen op een creatieve manier vast te leggen. Welke zoominstelling of scherpstelafstand u ook gebruikt, deze lens levert perfecte resolutie van hoek tot hoek, met prachtige achtergrond-bokeh wanneer nodig. Dankzij het compacte, lichte ontwerp is de lens geschikt voor actief fotograferen.
Specificaties Sony SEL FE 16-35mm f/2.8 GM
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 4548736038448 |
| SKU | SEL1635GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 16-35mm f/2.8 GM |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 16-35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 28cm |
| Constructie | 13/16 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Filtermaat | 82mm |

