Sony FE 12-24mm f/4.0 G


€ 1549,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 12-24mm f/4.0 G in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Ultrabreed voor dynamische ruimtelijke expressie
De compacte Sony SEL FE 12-24mm f/4.0 G ultragroothoekzoomlens heeft de kortste brandpuntsafstanden van alle full-frame lenzen met E-bevestiging en biedt een schitterende G Lens-resolutie van hoek tot hoek bij elk diafragma. De lens is een uitstekende keus voor dynamische landschap- en architectuurfotografie. Dankzij uitstekende mobiliteit en stille, snelle, precieze autofocus geschikt voor zowel foto’s als films.
Snelle, stille autofocus voor foto’s en films
Deze lens is voorzien van een geavanceerd ingebouwd focusmechanisme. Dat wordt aangedreven door het DDSSM-systeem (Direct Drive SSM) van Sony voor een snelle en nauwkeurige autofocus met vergrendeling en een vloeiende, stille werking.
Bedien de Sony SEL FE 12-24mm f/4.0 G met uw vingertoppen voor hoge betrouwbaarheid
De aanpasbare scherpstelvergrendeling zorgt voor extra bedieningsmogelijkheden. Het stof- en vochtbestendige ontwerp garandeert een betrouwbare werking onder zelfs de zwaarste omstandigheden.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736058378 |
| SKU | SEL1224G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 12-24mm f/4.0 G |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 12-24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 28cm |
| Constructie | 13/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 12 |
| Filtermaat | Geen filter mogelijk |