Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II




















- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 82mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
De geavanceerde verwerkingstechnologie zorgt voor een hoge resolutie, minder chromatische aberratie en minimale reflecties en nevenbeelden - de perfecte lens voor uitmuntende opnamen. Uitstekende optiek: uitstekende resolutie en indrukwekkende bokeh De G Master FE 16-35mm F2.8 GM II levert eersteklas beeldkwaliteit van midden tot rand. Geminimaliseerde beeldschaduwen en reflecties, zelfs onder moeilijke lichtomstandigheden, met een minimale scherpstelafstand van 0,22 mm - voor professionele inhoud in elke situatie. Compact en zonder compromissen De FE 16-35mm F2.8 GM II is ontwikkeld met behulp van een speciale optische oplossing van Sony en is kleiner en lichter dan de vorige generatie. Met een gewicht van slechts 547 gram is deze lens gemakkelijk te vervoeren, zelfs op lange dagen. Dankzij het unieke ontwerp is de zoom bijna niet uit te breiden, waardoor de balans van de lens niet wordt beïnvloed bij gebruik met een gimbal. Razendsnelle autofocus: soepel en nauwkeurig Dankzij Sony's XD lineaire motortechnologie biedt deze lens uitstekende autofocusprestaties - nauwkeurig, snel en stil - voor fotografen en filmmakers. Het is net zo goed als het nieuwste autofocussysteem in de Alpha-cameras van Sony (vanaf augustus 2023) en biedt een naadloze ervaring bij het volgen van een onderwerp, zelfs bij inzoomen. Precisie en betrouwbaarheid: Gebouwd voor topprestaties De FE 16-35mm F2.8 GM II biedt veelzijdige bediening voor foto's en video's, zorgt voor een professionele workflow, maximale flexibiliteit en profiteert nu van de nieuwste functies van de huidige lenzen van Sony (vanaf augustus 2023). Met zijn stof- en vochtbestendige ontwerp biedt hij een hoge betrouwbaarheid in binnen- en buitenomgevingen. Toekomstgericht Met Sony-lenzen kun je bovendien optimaal gebruik maken van de functies van de volgende Sony-camera. In combinatie met een huidige Alpha-camera (vanaf augustus 2023) kunnen buitengewone functies worden gebruikt, zoals: B. opnemen tot 30 fps met de Alpha 1. De ongelooflijke autofocus-tracking in geweldige 4K120p-resolutie zet nieuwe normen voor alle foto- en video-opnamen. Technische gegevens: • Lichtsterkte: F2.8 • Kleinste diafragma: F22 • Beeldhoek: 107°-63° / 83°-44° (APS-C) • Aantal diafragmalamellen: 11 (cirkelvormige opstelling) • Vergrotingsfactor: x0,32 • Scherpstelbereik: 0,22 m • Lenssysteemlens: 15 lenzen in 12 groepen (inclusief 4 ED-lenzen, 5 asph.-lenzen) • Frontelement met fluorcoating, Nano AR II-coating • Nauwkeurige zoom- en focusring, diafragmaring met optioneel klikmechanisme • AF/MF-schakelaar/focusvergrendelknoppen • Stof- en spatwaterdicht ontwerp • Rubberen ring voor afdichting op de houder • Filterschroefdraad: 82 mm • Afmetingen (Ø x lengte): ca. 30cm. 87,8x111,5 mm, gewicht: 547 gram Leveringsomvang: 1x G-Master II-lens 2,8 / 16-35 mm 1x zonnekap ALC-SH177 1x lensdop ALC-F82S 1x bajonetbeschermkap ALC-R1EM 1x tas en riemIs het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736156692 |
| SKU | SEL1635GM2.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 16-35mm |
| Brandpuntafstand | 16-35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 22 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.32x |
| Constructie | 12/15 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Lens Category | Groothoek |
| Objectief type | Zoom |
| Filtermaat | 82mm |