Sony E 10-18mm f/4.0 OSS

- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 10-18mm f/4.0 OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Supergroothoekzoomlens
Maak met deze Sony SEL 10-18mm f/4.0 OSS opnamen met totale precisie, van brede landschappen tot pakkende interieuropnamen met dramatisch perspectief – zelfs in omstandigheden met weinig licht.
Maak vloeiende, scherpe foto's
Ingebouwde Optical SteadyShot™-beeldstabilisatie van Sony zorgt voor mooie foto's en video's zonder ruis wanneer u opnamen maakt zonder statief.
Zachte vervaging
In plaats van het gangbare veelhoekige diafragma heeft deze lens een rond 7-bladig diafragma voor een meer natuurlijke vervaging (bokeh).
Verfijnde optische prestaties
A-sferische lenselementen minimaliseren vervorming, terwijl Super ED-glas (met extra lage verstrooiing) een superieur contrast en buitengewone resolutie biedt, zelfs bij een brandpuntsafstand van 10 mm.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524894882 |
| SKU | SEL1018.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 10-18mm f/4.0 OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 10-18mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25cm |
| Constructie | 8/10 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 18 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 10 |
| Filtermaat | 62mm |