Sony FE 35mm f/1.4 GM


€ 1599,-€ 1399,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 35mm f/1.4 GM op de website van Sony en ontvang € 200,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 35mm f/1.4 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 35mm f/1.4 GM in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Een kleine, heldere 35 mm voor adembenemende beelden
Deze lens met E-bevestiging bevat de meest geavanceerde technologie van Sony, en levert verbazingwekkende G Master-resolutie en bokeh met snelle en nauwkeurige autofocus. Voor een lens van 35mm is hij uiterst compact, een geweldige keuze voor toepassingen waarbij een ideale balans tussen mobiliteit en prachtige beeldkwaliteit essentieel is.
Altijd geweldige resolutie in een compacte prime van 35 mm
Twee XA-elementen (extreem asferisch) in een G Master-ontwerp profiteren van de korte flens-back-afstand zonder spiegel, voor contrast en resolutie in een compacte lens. De optische kwaliteit van de lens wordt verder versterkt door een ED-glaselement (extra lage verstrooiing) dat chromatische aberratie onderdrukt, en de Nano AR Coating II van Sony die sublieme beeldhelderheid behoudt bij alle lichtomstandigheden.
Licht en compact, voor prima mobiliteit en gebruiksgemak
Ondanks de twee nauwkeurige XA-elementen (extreem asferisch) en de hoogwaardige G Master-kwaliteit, ligt deze compacte lens eenvoudig in de palm van je hand en weegt hij slechts 524 g. De FE 35mm F1.4 GM biedt uitstekende mobiliteit en gebruiksgemak in de meest uiteenlopende omgevingen en opnameomstandigheden.
Verfijnde G Master bokeh, uiterst veelzijdige mogelijkheden
XA-elementen onderdrukken uienringbokeh, het diafragmamechanisme met 11 lamellen levert een vrijwel rond diafragma, zelfs bij maximale opening. De controle over sferische aberratie tijdens het design- en productieproces levert prachtige bokeh bij F1.4. De verbeteringen tijdens het design- en productieproces resulteren in een minimale scherpstelafstand van 27 cm en een maximale vergroting van 0,23x.
Lineaire XD-motoren voor snelle, nauwkeurige AF en tracking
Twee XD (extreme dynamic) lineaire motoren van Sony leveren de hoge en efficiënte aandrijving die nodig is voor snelle, nauwkeurige, geruisloze AF en tracking, en optimaliseren de pluspunten van de E-bevestiging. Geavanceerde algoritmes beperken trillingen en ruis tot een minimum, en de Linear Response MF van Sony levert een directe en lineaire respons op handmatige scherpstelling.
Professionele bediening en betrouwbaarheid
Een scherpstelvergrendeling, scherpstelring en andere opties zorgen voor moeiteloos gebruik. Via een behuizingmenu kan de scherpstelvergrendeling aan andere functies worden toegewezen. Zo hebben gebruikers de voor hun workflow essentiële functies binnen handbereik. Fluorcoating op het voorste element en het stof-/vochtbestendige ontwerp1 bieden betrouwbaarheid in uitdagende omgevingen.
Voordelen van het schieten van video's met de lenzen van Sony
Ontdek de vier unieke voordelen die de lens met E-bevestiging van Sony biedt bij video-opnamen. Gebruik de camera's en lenzen van Sony om video's te maken en ga net dat stapje verder.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736123144 |
| SKU | SEL35F14GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 35mm f/1.4 GM |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 35mm |
| Brandpuntafstand | 35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.26x |
| Constructie | 10/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 67mm |