Sony FE 35mm f/1.4 ZA ZEISS Distagon T*



- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 35mm f/1.4 ZA ZEISS Distagon T* en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 35mm f/1.4 ZA ZEISS Distagon T* in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Scherp en helder over het hele beeld
Drie asferische elementen, waaronder een nauwkeurig AA-element Advanced Aspherical van Sony, creëren een straalpad dat aberraties effectief corrigeert en haarscherpe beelden produceert van het midden van het beeld naar de rand. De beelddiepte blijft zelfs bij maximale diafragmaopening behouden, zodat de optische prestaties constant zijn bij alle belichtingsinstellingen.
nbsp
Voor opnamen bij weinig licht en een zachte bokeh< /strong>
Dankzij het maximale diafragma van F14 kunt u met deze lens gemakkelijk haarscherpe beelden maken, zelfs bij weinig licht en bij opnamen uit de hand. Een cirkelvormig diafragma met 9 lamellen helpt de gewenste wazige effecten in de achtergrondbokeh te creëren. Een zachte bokeh benadrukt objecten in het beeld en geeft de compositie meer diepte.
nbsp
Uitstekende kleuren en contrasten
ZEISSreg-lenzen staan bekend om hun uitstekende kleur- en contrastweergave. De ZEISSreg T-coating is van cruciaal belang omdat deze ongewenste reflecties helpt voorkomen die de beeldkwaliteit kunnen verslechteren. Spook- en lichteffecten worden verminderd ten gunste van levendige kleuren en contrasten die uw beelden een bepaalde diepte en een driedimensionaal gevoel geven.
nbsp
Stille, snelle en nauwkeurige autofocus bediening dankzij DDSSM
Het nieuwe DDSSM Direct Drive SSM-systeem wordt gebruikt voor de nauwkeurige positionering van de zware focuseenheid die nodig is voor het volledige formaat en maakt nauwkeurige scherpstelling mogelijk, zelfs bij lage schuimdieptes. Bovendien is het DDSSM-aandrijfsysteem opmerkelijk stil, wat hem bijzonder geschikt maakt voor filmopnamen, omdat scènes worden opgenomen met een voortdurend veranderende focus.
nbsp
Ideaal voor films en foto’s
nbsp
Deze lens is geschikt voor het maken van zowel films als foto’s. Voor haptische feedback kan het klikken van de diafragmaring om van positie te wisselen worden ingeschakeld tijdens het maken van foto’s. Als je wilt dat de werking stil en continu verloopt, zoals bij het opnemen van films, kan de ruisonderdrukking ook worden uitgeschakeld. Bovendien zorgt de diafragmaring voor een zeer verminderde ademhaling en is een kwaliteitskenmerk bij het filmen.
nbsp
Hoge betrouwbaarheid in de moeilijkste omstandigheden p>
De lens is beschermd tegen stof en vocht en kan daardoor ook onder extreme omstandigheden in de professionele sector betrouwbaar worden gebruikt.
nbsp
Leveringsomvang< /strong>
bull zonnekap ALC-SH137
bull lensdop vooraan
bull lensdop achteraan
bull tas
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736001961 |
| SKU | SEL35F14Z.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 35mm f/1.4 ZA ZEISS Distagon T* |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 35mm |
| Brandpuntafstand | 35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 30 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 8/12 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 72mm |