Sony FE 24mm f/1.4 GM




€ 1449,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24mm f/1.4 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 24mm f/1.4 GM in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Ongelooflijke F1.4 resolutie in een mobiele prime-lens
De toepassing van geavanceerde technologie maakt verfijnde G Master-prestaties met een hoge resolutie en zachte, natuurlijke bokeh, tot aan de breedste F1.4-diafragmainstelling, mogelijk. De lens is de compactste en lichtste in zijn klasse. Ook biedt de lens een snelle, precieze AF-aandrijfsnelheid en ultieme bediening en betrouwbaarheid.
Geavanceerde optische technologie voor hoge resolutie, zelfs met F1.4
In het optische design dat voldoet aan de strenge G Master-eisen zijn twee XA-elementen (extreem asferisch) verwerkt die bijdragen aan de consistent hoge resolutie op het hele scherm. Ook zijn er drie ED-glaselementen (extra lage verstrooiing) toegevoegd om chromatische aberratie te onderdrukken. Het innovatieve design minimaliseert sagittale schittering, zodat puntlichtbronnen nauwkeurig worden weergegeven.
Geavanceerd optisch ontwerp geeft puntbronnen nauwgezet weer
Een nieuw optisch ontwerp met twee XA-elementen die sagittale schittering onderdrukken. Dit is een veelvoorkomende aberratie in lenzen met een groot diafragma, die meer opvalt aan de beeldrand.
Innovatief optisch ontwerp in een compacte, lichte lens
Een nieuw optisch ontwerp dat de totale lensdiameter verkleint door twee XA-elementen te gebruiken — waaronder één voor het voorste element dat normaal gesproken het grootste element is — is gecombineerd met een nieuw DDSSM-aandrijvingssysteem (Direct Drive SSM), met een totaalgewicht van slechts 445 gram als resultaat. Hierdoor biedt deze lens optimale mobiliteit, ideaal voor compacte camera's met E-bevestiging.
Adembenemende G Master-bokeh
Een rond diafragma met 11 bladen verbetert de zachte, natuurlijke bokeh, die mogelijk wordt gemaakt door een geavanceerd ontwerp en een productieproces dat precieze controle van de sferische aberratie omvat. De minimale scherpstelafstand van 0,24 meter en de maximale vergroting van 0,17x leveren een close-upcapaciteit op die, in combinatie met de groothoekweergave, voor een dramatisch perspectief met diepe bokeh zorgt.
Snelle, precieze, stille AF voor foto's en films
De nieuwe krachtige DDSSM, die voor deze lens is geoptimaliseerd, biedt circa drie keer zoveel stuwkracht als het vorige aandrijvingssysteem. Het verbeterde DDSSM-systeem zorgt voor een snellere, preciezere en stillere autofocus voor uitstekende prestaties bij het maken van foto's en films.
Professionele bediening en betrouwbaarheid voor foto en film
Aanpasbare scherpstelvergrendeling, diafragmaring, klikschakelaar diafragma, MF met lineaire respons, stof- en vochtbestendig ontwerp3 en fluorcoating voor het voorste element dragen bij aan de professionele bediening en betrouwbaarheid.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736083981 |
| SKU | SEL24F14GM |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 24mm f/1.4 GM |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24mm |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 24 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.17x |
| Constructie | 10/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 67mm |