Sony FE 16-35mm f/4.0 G Powerzoom



- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/4.0 G Powerzoom en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/4.0 G Powerzoom in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Geniet van een uitstekende resolutie met deze groothoeklens, prachtige achtergrondonscherpte en snellere, nauwkeurigere scherpstelling en, voor het eerst, snellere en nauwkeurigere zoom dan een traditionele lens. De SELP1635G G-lens van Sony levert nauwkeurige, snelle en continue autofocusprestaties en minimaliseert focus-breathing, focusverschuiving en asverschuiving tijdens het zoomen om de beeldkwaliteit te verbeteren. ONGELOOFLIJK SCHERP Een ED (extra-low dispersion), een Super ED en een nieuw ontwikkeld asferisch ED-element zorgen voor een uitstekende resolutie, waardoor deze lens met E-mount van Sony ideaal is voor contentcreatie, vloggen, videografie en fotografie. PRACHTIG ZACHTE ACHTERGROND Dankzij een rond diafragma met 7 lamellen ontstaan prachtige bokeh-effecten met achtergrondonscherpte. SNEL EN NAUWKEURIG Vier XD (Extreme Dynamic) lineaire motoren maken niet alleen een snellere en nauwkeurigere scherpstelling mogelijk, maar ook, voor het eerst, sneller en nauwkeuriger zoomen dan conventionele lenzen. Met deze lens van Sony mis je geen enkele opname. ONGELOOFLIJKE DUIDELIJKHEID Een constant maximaal F4-diafragma over het hele zoombereik zorgt voor behoud van de helderheid. Een fluorcoating stoot water, olie en andere verontreinigingen af - nog een reden waarom deze lens ideaal is om onderweg te vloggen. DYNAMISCHE PERSPECTIEVEN Profiteer van geminimaliseerde focus-breathing, focusverschuiving en asverschuiving tijdens het zoomen om de kwaliteit van video-opnamen te verbeteren. Technische data: • Optische structuur: 13 elementen in 12 groepen (inclusief 2 AA Advanced asph.-lenzen, 1 Super ED-lens en 1 ED-lens) • Beeldhoek: 107° - 63°, 83° - 44° (APS-C) • Maximaal diafragma: 4, minimaal diafragma: 22 • Aantal diafragmalamellen: 7 (ronde opstelling) • 6 XD lineaire motoren voor uitstekende AF en zoomsnelheid • Dichtbij limiet: 0,24 m (35 mm), 0,28 m (16 mm) • Max. vergroting: 0,23x • Max. diameter x lengte (DxL): ca. 80,5 x 88,1 mm, gewicht: 353 g • Filterdiameter (mm): 72 mm Leveringsomvang: •SELP1635G • Lensbeschermkap • Bajonetbeschermkap (ALC-R1EM) • Zonnekap (ALC-SH172) • TasIs het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736140257 |
| SKU | SELP1635G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 16-35mm f/4.0 G |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 16-35mm |
| Brandpuntafstand | 16-35mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 28 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 12/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 72mm |