Sony E 24mm f/1.8Z Zeiss Sonnar T*


€ 749,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 24mm f/1.8Z Zeiss Sonnar T* en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 49mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony E 24mm f/1.8Z Zeiss Sonnar T* in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Spectaculaire Zeiss®-prime-lensprestaties
Deze eersteklas 24-mm prime-lens (35 mm full-frame equivalent) beschikt over een groot maximaal diafragma van F1.8 en geeft uitstekende scherpte en contrast in het hele frame plus prachtige bokeh in onscherpe gebieden. De maximale vergroting is 0,25x voor dramatische 1:4 close-ups. Een interne schijfmotor zorgt voor een vloeiende, stille autofocus die filmmakers zullen waarderen.
Extra snelheid, breedbeeld
Een maximaal diafragma van F1.8 en maximale brandpuntsafstand van 24 mm gecombineerd met ZEISS®-elementen bieden perfecte beelden van goed verlichte landschappen, binnenopnamen met weinig licht en zelfs 1:4 close-ups.
Haal het onderwerp dichterbij voor indrukwekkende details
Met een minimale scherpstelafstand van 16 cm maakt deze lens het mogelijk om dicht bij uw onderwerp te komen met 1:4 macro-opnamen die details weergeven met het indrukwekkende groothoekperspectief.Vloeiend en zonder ruis voor films van hoge kwaliteit
Vloeiende, stille bediening is essentieel voor het maken van films. De vloeiende en geruisloze scherpstelling van deze lens maakt dit een goede keuze voor zowel films als foto's.
Buitenkant met een verfijnde afwerking
Een zwarte behuizing van een aluminiumlegering past goed bij het elegante ontwerp van camera's met E-bevestiging. Een gegraveerde scherpstelring biedt superieure grip en ultiem bediengemak.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524796742 |
| SKU | SEL24F18Z |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 24mm f/1.8Z Zeiss Sonnar T* |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 16 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.25x |
| Constructie | 7/8 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 49mm |