Sony E 11mm f/1.8
5 jaar garantie+ Gratis Filter



Nu met gratis
Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 55mm
t.w.v.
€ 45,99
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
+ Gratis Filter
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 11mm f/1.8 en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 55mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Sony E 11 mm F1.8, APS-C groothoek prime-lens Producteigenschappen • een groothoeklens met een constant diafragma van F1.8 • Deze ultragroothoeklens met vaste brandpuntsafstand scoort niet alleen met een uitstekende resolutie, maar ook met prachtige achtergrondonscherpte-effecten (bokeh) en snelle, nauwkeurige scherpstelling • de SEL11F18 is een uitstekende lens voor video's. Het biedt snelle, nauwkeurige en consistente autofocusprestaties en beschikt over geminimaliseerde focus-breathing, focusverschuiving en asverschuiving voor een hogere beeldkwaliteit • SEL11F18, Sony E 11mm F1.8, Sony 11mm-lens, Sony E-lens, Sony-lens, Sony-groothoeklens • ONGELOOFLIJK SCHERPE BEELDEN: Drie ED-elementen (Extra Low Dispersion) en drie asferische elementen zorgen voor een uitstekende resolutie met deze APS-C ultragroothoeklens met een constant diafragma van F1.8. Deze Sony-lens met E-bevestiging is perfect voor vloggen, contentcreatie, video en fotografie • SCHITTEREND ZACHTE ACHTERGROND: Met een cirkelvormig diafragma met 7 lamellen creëert deze 11 mm-lens van Sony prachtige bokeh-effecten met achtergrondonscherpte • SNELLE EN NAUWKEURIGE AUTOFOCUS: Twee lineaire motoren maken een snelle en nauwkeurige scherpstelling mogelijk. Met deze lens van Sony mis je nooit meer een opname • HELDERHEID IN ALLE WEERSTANDEN: Een maximaal diafragma van F1.8 zorgt voor een indrukwekkende helderheid. Dit maakt deze lens van onschatbare waarde voor het maken van inhoud, vloggen en fotografie. • ERGONOMIE: Een stof- en vochtbestendig ontwerp en veelzijdige bedieningselementen van deze ultragroothoeklens van Sony maken hem ideaal voor gebruik in de meest veeleisende situaties - zowel binnen als buiten • TOEKOMSTGERICHT: Met originele lenzen kunt u optimaal profiteren van de functies van huidige en toekomstige Sony-camera's • Afmetingen ca. 66 x 57,5 mm • Gewicht ca. 3,5 kg 0,181 kg Inhoud: zonnekap (ALC-SH170), voorste lensdop (ALC-F55S), achterste lensdop (ALC-R1EM), tasSpecificaties
| EAN | 4548736132177 |
| SKU | SEL11F18.SYX |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 11mm f/1.8 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Sony E |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 16mm |
| Brandpuntafstand | 11mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 15 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 11/12 (groepen/elementen) |
| Lens coating | Multi-Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 11 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 11 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
Filter
| Filtermaat | 55mm |