Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ



€ 699,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
De kleinste, lichtste ultrabrede F4-APS-C-powerzoom
Werelds kleinste en lichtste APS-C-ultragroothoekpowerzoomlens met constante F4-diafragma biedt mobiliteit en beeldkwaliteit voor foto’s en video’s. De vloeiende, veelzijdige powerzoom zorgt voor snelheid en kadreringsopties die dynamische, ultrabrede visuele perspectieven extra expressie geven.
De kleinste en lichtste ter wereld
Met een lengte van slechts 55 mm en een gewicht van 178 gram (2-1/4 inch, 6,3 oz.) is dit de kleinste en lichtste F4-ultragroothoekpowerzoomlens.1 De lengte van de lens verandert niet tijdens het zoomen of scherpstellen, zodat je een stabiel zwaartepunt hebt, wat ideaal is voor het vloggen en opnemen op een gimbal. Buitengewone mobiliteit voor gebruik in vele situaties.
Dynamische perspectieven en beelden
Deze lens heeft een brandpuntsafstand van 10 mm (bij full-frame van 35 mm: 15 mm) aan de groothoekkant van het zoombereik en zorgt voor zeer brede beeldhoeken die uitgestrekte scènes makkelijk vastleggen of meer details laten zien in kleine ruimten. Deze veelzijdige lens neemt ook dynamische beelden op met unieke perspectieven om de afstand of snelheid in video’s te benadrukken.
Buitengewone optische prestaties in een compacte lens
Drie asferische elementen onderdrukken vervorming in het beeld en astigmatisme terwijl een asferisch ED-element (extra lage verstrooiing) chromatische aberratie beperkt voor een hoge resolutie in het hele zoombereik van 10 mm tot 20 mm (35 mm full-frame: 15 tot 30 mm). De natuurlijke G Lens bokeh van deze lens levert indrukwekkende expressies met de minimale AF-afstand van 0,2 m en minimale MF-afstand van 0,13 ~ 0,17 m.
Responsieve powerzoom
Een nieuw elektronisch powerzoomsysteem waarmee je zoomt door aan de zoomring te draaien, zodat je visie waarheidsgetrouw wordt vastgelegd. Je beschikt ook over een zoomhendel waarmee je gemakkelijk langzaam kunt zoomen met een constante snelheid, wat handmatig moeilijk is. De zoom kan ook op afstand worden bediend met de optionele GP-VPT2BT-handgreep, RMT-P1BT-afstandsbediening of de Imaging Edge Mobile-app.
Geoptimaliseerd voor vloeiende video’s
De geavanceerde lenstechnologie vermindert focus breathing, wijzigingen in de scherpstelling en asverschuivingen tijdens het zoomen, zodat je altijd vloeiende en hoogwaardige video’s vastlegt. Ongewenste, afleidende beeldhoek- en kadreringwijzigingen worden geminimaliseerd zodat de kijker volledig op kan gaan in de beelden.
Buitengewone AF voor foto’s en video’s
De twee lineaire motoren zorgen voor een snelle AF met lage vibratie die onderwerpen vloeiend volgt tijdens opnamen met een hoge framesnelheid en snel bewegende onderwerpen betrouwbaar volgt bij het supersnel continu fotograferen. Scherpstelling is met name essentieel bij het filmen in 4K of 8K en deze lens kan dat met gemak aan.
Voordelen van de lenzen van Sony voor video-opnamen
Ontdek de vier unieke voordelen die de lens met E-bevestiging van Sony biedt bij video-opnamen. Gebruik de camera’s en lenzen van Sony om video’s te maken en ga net dat stapje verder.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736132160 |
| SKU | SELP1020G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 15-30mm |
| Brandpuntafstand | 10-20mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 13 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.14x |
| Constructie | 8/11 (groepen/elementen) |
| Lens coating | Multi-Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 20 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 10 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 62mm |