Sigma 24mm f/3.5 DG DN Contemporary voor Leica L







€ 539,-
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sigma 24mm f/3.5 DG DN Contemporary
SIGMA 24mm F4.5 DG DN Contemporary, ultieme compacte groothoek-prime voor Sony E-mount en L-mount De ultieme compacte groothoek-prime voor systeemcamera’s SIGMA “i-series” De SIGMA “i-series” introduceert compacte, prachtig vormgegeven, hoogwaardige optieken voor spiegelloze camerasystemen. In haar eerste “i-series” collectie voegt SIGMA een perfect draagbaar en veelzijdig 24mm groothoek prime-objectief toe aan de Contemporary-lijn.Alle objectieven uit de “i-series” hebben een volledig metalen behuizing. De aluminium precisie-onderdelen geven de body van het objectief een strakke, stijlvolle finish en zijn uitermate duurzaam – goed voor een hoge productkwaliteit. Schitterende details en verbluffend bokeh De verfijnde beeldscherpte van de 24mm F3.5 DG DN | Contemporary bestrijkt het gehele beeld, van het midden tot de randen. Hiermee kunnen fotografen vertrouwen op volledige scherpte bij alle diafragma’s. Met een minimale focusafstand van zo’n 10 cm en een maximale vergroting van 1:2 kunnen fotografen hun onderwerp vrijer benaderen, van verre landschappen tot close-ups. Naast het aantrekkelijke bokeh genieten fotografen van bijna ronde out-of-focus accenten, zelfs aan de randen van het frame. Dit helpt bij het maken van close-ups van een in-focus onderwerp tegen een onscherpe achtergrond, een techniek die bij verschillende settings van pas komt. Het objectief beschikt over het nieuwste optische ontwerp dat is geoptimaliseerd voor systeemcamera’s. Met asferische high-precision lenselementen, vervaardigd aan de hand van geavanceerde verwerkingstechnologie, en elementen van SLD-glas en glas met een hoge brekingsindex. Samen zorgen ze voor hoogwaardige optische prestaties in compacte vorm. Daarnaast is de 24mm F3.5 DG DN | Contemporary ook een aanlokkelijke keuze voor video-opnames, dankzij het – door een stappenmotor aangedreven – snelle en geruisloze autofocussysteem.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 085126404697 |
| SKU | 404969 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 24mm f/3.5 DG DN Contemporary |
| Objectief Aansluiting | Leica L |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24mm |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/3.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 11 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 8/10 (groepen/elementen) |
| Lens glas | SLD |
| Lens coating | Super Multi-Layer Coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 55mm |