Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art voor Canon


- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
SIGMA 24mm F1.4 DG HSM | Art
Groothoek fotografie volgens de Art-lijn
Optische prestaties die de toon zet in zijn klasse
De SIGMA 24mm F1.4 DG HSM bundelt SIGMA’s jarenlange ervaring op het gebied van unieke groothoekobjectieven. Dit objectief maakt deel uit van de F1.4 serie binnen de Art-lijn en opent unieke fotografische mogelijkheden. Denk hierbij aan stadsgezichten, landschappen, astrofotografie of fotografie onder uitdagende lichtomstandigheden. Zelfs wijd open blijft het onderwerp uitzonderlijk scherp, met een zacht bokeh effect, wat unieke creatieve mogelijkheden opent, zelfs voor portretfotografie.
Uitstekende controle van aberraties die deze klasse kenmerken
SIGMA’s jarenlange ervaring met de ontwikkeling van bijzondere (ultra) groothoek zoomobjectieven heeft tot volledig nieuwe technologieën en inzichten geleid. De SIGMA 24mm F1.4 DG HSM Art biedt zeer geavanceerde optische prestaties. Chromatische aberratie, flare en ghosting zijn allemaal praktisch non existent. Daarnaast wordt coma flare, tot een minimum beperkt. Dit geeft unieke mogelijkheden bij het fotografen van sterrenhemels. Denk aan het fenomeen waarbij sterren staartvorming vertonen zodra je inzoomt. De SIGMA 24mm F1.4 DG HSM Art rekent af met dit verschijnsel en toon de sterren vlijmscherp. Deze scherpte geldt van het centrum tot in de hoeken, met nagenoeg geen vignettering en verwaarloosbare vertekening. Kortom, een objectief uit de Art-lijn.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 0085126401542 |
| SKU | 401954 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art |
| Objectief Aansluiting | Canon EF |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24mm |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25 centimeter |
| Constructie | 11/15 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 77mm |