Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art voor Sony FE











- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Ontdek het veelzijdige potentieel van de vandaag door SIGMA gelanceerde 24mm F1.4 DG DN | Art.
Deze compacte en relatief lichte lens is het nieuwste resultaat van SIGMA’s compromisloze streven naar perfectie tot in het kleinste detail.
De SIGMA 24mm F1.4 DG DN | Art stelt fotografen in staat om met gemak adembenemend heldere beelden vast te leggen, zelfs in de meest veeleisende lichtomstandigheden.
Dit dankt deze nieuwe, zeer compacte en lichtgewicht aanwinst in de SIGMA Art lijn aan zijn lichtsterkte van F1.4, uitstekende onderdrukking van optische aberraties en een schat aan doordachte functies.
De veelzijdige beeldhoek van 24mm in combinatie met zijn lichtsterkte maken de SIGMA 24 mm F1.4 DG DN | Art de perfecte lens voor alle denkbare situaties; van casual snapshots binnenshuis, architectuur- en landschapfoto’s tot astrofotografie.
Extra functies zoals een voorste filterschroefdraad, achterste filterhouder en handige knoppen, zoals de nieuw geïntroduceerde MFL-schakelaar (Manual Focus Lock), breiden de mogelijkheden én veelzijdigheid van deze lens verder uit.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 0085126414658 |
| SKU | 405965 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24mm |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25mm |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 14/17 (groepen/elementen) |
| Lens glas | FLD, SLD |
| Lens coating | Super Multi-Layer |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 72mm |