Sigma 20mm f/1.4 DG DN Art voor Sony FE











Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De compacte SIGMA 20mm F1.4 DG DN | Art biedt de gebruiker overweldigende optische prestaties en onbeperkte mogelijkheden voor ultragroothoekcreativiteit.
De uitzonderlijke lichtsterkte van F1.4 en de weergaloze scherpte van hoek tot hoek, zelfs bij volle opening, maken dit objectief onder andere de ultieme keus voor astrofotografie.
Wanneer je in het holst van de nacht scherp stelt op oneindig – infinity – leg je met de SIGMA 20mm F1.4 DG DN | Art sterren aan de hemel vast als heldere, precieze lichtpuntjes.
Daarnaast is het objectief rijk aan functies zoals een filterhouder aan de achterkant en diverse handige schakelaars.
Deze functies vergroten niet alleen de creativiteit van de gebruiker maar ook het gebruiksgemak
Afgezien van astrofotografie is dit objectief uiteraard ook de ideale metgezel tijdens alle denkbare fotografisch veeleisende situaties.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 85126414658 |
| SKU | 414965 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 20mm f/1.4 DG DN Art |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 20mm |
| Brandpuntafstand | 20mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 23mm |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 15/17 (groepen/elementen) |
| Lens glas | SLD |
| Lens coating | Super Multi-Layer |
| Maximale Brandpuntsafstand | 20 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 20 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 82mm |