Sigma 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary voor Sony E






Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De full-frame SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary is een samensmelting van uitzonderlijke optische kwaliteit, een lichtsterk en constant diafragma van F2.8 en een robuuste en lichtgewicht body. Het objectief is beschikbaar voor de L- en de Sony E-mount.
Met dank aan zijn interne vervormingscorrectie levert de 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary een uitzonderlijke scherpte van hoek tot hoek. Daarnaast beschikt dit objectief over vijf FLD-elementen en vier asferische lenselementen. Deze staan garant voor een optimale beeldkwaliteit met minimale aberraties
Dankzij het interne zoommechanisme wordt de lens niet langer tijdens het zoomen én blijft zowel het zwaartepunt als de stabiliteit gelijk. Schroefdraadfilters (72mm) kunnen eenvoudig gemonteerd worden via het schroefdraad aan de voorzijde van het objectief
De SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary weegt slechts 450 gram en heeft een lengte van 100,6mm.
Dit veelzijdige en lichtgewicht objectief is geschikt voor onder andere landschaps-, trouw- en reisfotografen die op zoek zijn naar lichte en compacte gear maar geen concessies willen doen aan de beeldkwaliteit.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 0085126206659 |
| SKU | 206965 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sigma 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary |
| Objectief Aansluiting | Sony E, Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 16-28mm |
| Brandpuntafstand | 16-28mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 11/16 (groepen/elementen) |
| Lens glas | FLD |
| Lens coating | Super Multi-Layer |
| Maximale Brandpuntsafstand | 16 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 28 |
| Lens Category | zoom |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 72mm |