OM System M.Zuiko Digital ED 8mm Fisheye f/1.8 PRO

€ 1099,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De eerste f/1.8 visoog ter wereld!*
Vergroot uw creatieve mogelijkheden met deze groothoek M.Zuiko Digital ED 8-mm F1.8 visoog PRO-lens. Of u nu een sterrenhemel fotografeert of architectuur, en of u nu macrofoto’s maakt of onderwateropnamen; u geeft er moeiteloos een creatieve draai aan. Deze lens is ideaal voor zowel professionals als hobbyisten die over meer creatieve opties willen beschikken.
Alle M.Zuiko-lenzen werken met het complete aanbod PEN- en OM-D-camera’s van Olympus, en met andere MFT-camera’s. * In maart 2015
Uitstekende optische prestaties
Deze supersnelle, groothoek fisheye-lens levert een ongeëvenaarde resolutie met vrijwel geen licht uitval. De architectuur van deze hoge-precisie lens vermindert afwijkingen op een drastische manier. Samen met de unieke ZERO coating, worden bepaalde golflengte reflecties tot wel 50% verminderd.
Meer creatieve opties
Met een minimale werkafstand van slechts 2,5 cm vanaf de voorkant van de lens, kun je natuurfoto’s op zeer korte afstand maken – met daarbij een vergroting van 0,2x (0.4x *). In combinatie met een diafragma van 1.8, kun je hiermee bokeh effecten bereiken die een verrassende nieuwe kijk aan fisheye macrofotografie toevoegen.
Je vriend onder alle weersomstandigheden
Deze lens is stof- en spatwaterdicht, voor close-up opnames zonder je lens in gevaar te brengen. Zelfs bestand tegen vorst; voor nog nooit eerder vertoonde natuurfotografie in veeleisende omstandigheden.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4545350054212 |
| SKU | V335340BW000 |
| Merk | OM System |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | OM System M.Zuiko Digital ED 8mm Fisheye f/1.8 PRO |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 16mm |
| Brandpuntafstand | 8mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 12 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.2x |
| Constructie | 15/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 8 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 8 |
| Lens Category | Groothoek |
| Objectief type | Vast brandpunt |
| Filtermaat | Geen filter mogelijk |