Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8S










- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Nikon Zomer Promotie
Koop nu de Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8S en ontvang € 100,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 30/04/26 t/m 27/07/26
Nikon NIKKOR Z 20mm f/1.8 S
Lichtsterk f/1.8-ultragroothoekobjectief voor systeemcamera’s. Fenomenaal scherp van rand tot rand en uitblinkend bij weinig licht. Ongelooflijke scherpte. De scherpte is uitstekend en uitzonderlijk op korte afstand. Met een kortste scherpstelafstand van slechts 0,20 m hebben fotografen de volledige controle over het beeld, van closeup tot oneindig. Prachtige bokeh. Dankzij het geavanceerde optische ontwerp zijn prachtige stereffecten en een natuurlijk ogende bokeh mogelijk. Scherpe, heldere beelden. ED-glas en asferische lenselementen corrigeren chromatische aberraties en Nikon’s antireflecterende Nano Crystal Coat gaat beeldschaduwen en lichtvlekken tegen. Gereed voor video. De scherpstelling is snel, vloeiend en stil. Focus breathing is vrijwel helemaal verdwenen. Weerbestendig. Elk bewegend onderdeel van de objectiefcilinder is afgedicht om stof en vocht buiten te houden.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4960759903372 |
| SKU | JMA104DA |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Lens type | Nikon Z 20mm f/1.8S |
| Objectief Aansluiting | Nikon Z |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 20mm |
| Brandpuntafstand | 20mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 20 centimeter |
| Vergrotings factor | 0.19x |
| Constructie | 11/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 20 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 20 |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 77mm |