Fujifilm XF 23mm f/2.0 WR Zilver
5 jaar garantie


5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Fujifilm XF 23mm f/2.0 WR Zilver
Specificaties
| EAN | 4547410328820 |
| SKU | 16523171 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zilver |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm XF 23mm f/2.0 WR |
Camera
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Objectief
| Brandpuntafstand | 23mm |
| Maximale Diafragma | f/2.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 22cm |
| Constructie | 6/10 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 23 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 23 |
Filter
| Filtermaat | 43mm |