Fujifilm XF 14mm f/2.8 R
5 jaar garantie

Of betaal in 3 delen van € 299,67, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Fujifilm XF 14mm f/2.8 R
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4547410227598 |
| SKU | 16276481 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm XF 14mm f/2.8 R |
Camera
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Objectief
| Brandpuntafstand | 14mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 18cm |
| Constructie | 7/10 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 14 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 14 |
Filter
| Filtermaat | 58mm |