Fujifilm GF 30mm f/3.5 R WR













€ 1799,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Verbreed uw blik
De beeldhoek van 24 mm *1 is zo populair geworden dat velen dit als de standaard voor groothoekobjectieven beschouwen. Ooit werd dit supergroothoek genoemd, maar nu legt deze weergave alle magie van een scène vast.
Dit objectief heeft een uitstekende scherpte van rand tot rand, waardoor het volledige potentieel van GFX-sensoren naar boven komt en helpt om wat je ziet om te zetten in kunst.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410429091 |
| SKU | 16652611 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Fujifilm GF 30mm f/3.5 R WR |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
| Crop Factor | 0.79x |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 23mm |
| Brandpuntafstand | 30mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 9 |
| Maximale Diafragma | f/3.5 |
| Minimale Scherpstel afstand | 32 centimeter |
| Vergrotings factor | 0.15x |
| Constructie | 10/13 (groepen/elementen) |
| Lens glas | ED |
| Maximale Brandpuntsafstand | 30 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 30 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 58mm |