Canon RF 24mm f/1.4 L VCM






€ 1779,-€ 1629,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Canon Zomer Cashback
Registreer nu de Canon RF 24mm f/1.4 L VCM op de website van Canon en ontvang € 150,- terug van Canon.
Deze actie is geldig voor aankopen van 15/05/26 t/m 31/07/26
Product informatie
Naadloze hybride creativiteit voor foto's en video
De brandpuntsafstand van 24mm biedt een prachtig full-frame perspectief, waarbij creativiteit centraal staat. Filmmakers zullen de minimale focus breathing waarderen, evenals de afzonderlijke irisring die een soepele handmatige bediening biedt. Het diafragma met 11 lamellen zorgt voor prachtige ronde hooglichten en een filmische look.
Een briljante creatieve prestatie bij weinig licht
Blijf opnamen maken wanneer het lichtniveau daalt dankzij een diafragma van f/1.4 voor een helder beeld en goede controle over de scherptediepte. Een gelfilterhouder aan de achterzijde en een filterring van 67 mm aan de voorzijde zorgen voor optimale creatieve vrijheid, terwijl het prime-lensontwerp je onderwerp scherp weergeeft.
Snelheid en precisie met ongelooflijke scherpte
Geniet van superieure beeldkwaliteit dankzij een asferisch element en twee UD-lenzen met Super Spectra-, SWC- en ASC-coatings. Een snelle Nano USM in combinatie met nog snellere VCM-technologie (Voice Coil Motor) zorgt voor snel en nauwkeurig scherpstellen bij foto- en video-opnamen.
Uitstekende betrouwbaarheid met intuïtieve bediening
Werk onder zware omstandigheden dankzij de behuizing die is ontworpen voor de L-serie met elementen van hoogwaardig glas. De fluorcoating voorkomt dat vuil blijft zitten op het voorste lens-element, terwijl een speciale Lens Control Ring en aanpasbare lensfunctieknop zorgen voor een gepersonaliseerde bedienining.
Een zorgvuldig, lichtgewicht ontwerp
Wees flexibeler tijdens het maken van opnamen. De RF 24mm F1.4L VCM is ongeveer 20 procent lichter dan zijn EF-voorganger en maakt deel uit van de hybride prime-serie. Ideaal voor het verwisselen van lenzen op je video-rig.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4549292241730 |
| SKU | 6907C005AA |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Canon RF 24mm f/1.4 L VCM |
| Objectief Aansluiting | Canon RF-S, Canon RF |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24mm |
| Brandpuntafstand | 24mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/1.4 |
| Minimale Scherpstel afstand | 24 centimter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.17x |
| Constructie | 10/15 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 24 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Groothoek |
| Filtermaat | 67mm |