Sony FE 28-135mm f/4.0 PZ G OSS


€ 2349,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 28-135mm f/4.0 PZ G OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 95mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 28-135mm f/4.0 PZ G OSS in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Full-frame G-lens voor professioneel filmwerk
Deze Sony SEL FE 28-135mm f/4.0 PZ G OSS lens bevat technologie uit de professionele reeks van Sony en het optische precisie-ontwerp ondersteunt 4K en nieuwere indelingen met hoge resolutie, met minimale beeldverschuiving en beeldhoekverandering bij scherpstelling. Drie ringen bieden handmatige bediening voor de veeleisende productie van grootformaatfoto's, en de eerste filmlens met SSM-drive zorgt voor een stille, krachtige zoom.Een full-frame lens voor het serieuze filmwerk
Filmformaten met een hoge resolutie vragen om hoge prestatiestandaarden. De precisie en kwaliteit van deze krachtige zoomlens van Sony voldoen aan de eisen van 4K en hogere indelingen.
Smooth Motion Optics voor de professional
Filmlenzen moeten aan strenge eisen voldoen. Sony Smooth Motion Optics zorgen voor minimale verandering van de beeldhoek bij scherpstelling, een geruisloze werking en andere kwaliteiten die essentieel zijn voor films.
Soepele, geruisloze, krachtige zoom
Geruisloze werking is onmisbaar voor professionele filmopnamen. Daarom is het SSM (Super Sonic wave Motor)-driversysteem ontworpen voor geruisloos zoomen met precisie.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4905524991536 |
| SKU | SELP28135G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony FE 28-135mm f/4.0 PZ G OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 28-135mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 40cm |
| Constructie | 12/18 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 135 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 28 |
| Filtermaat | 95mm |