Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS


- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Sony.
- Sony A1 II Body
- Sony A1 Body
- Sony a6100 Body
- Sony A6100a Body
- Sony A6400a Body
- Sony a6400 Body
- Sony a6600 Body
- Sony A6700 Body
- Sony a7C Body Zwart
- Sony a7C Body Zilver
- Sony a7C II Body Zwart
- Sony a7C II Body Zilver
- Sony a7C R Body Zilver
- Sony a7C R Body Zwart
- Sony a7 Mark II Body
- Sony a7 III Body
- Sony a7 IV Body
- Sony a7 V Body
- Sony A7R III Body
- Sony A7R V Body
- Sony A7R IV Body
- Sony A7S III Body
- Sony A9 II Body
- Sony A9 III Body
- Sony FX2 Body
- Sony FX30 Body
- Sony FX3 Body
- Sony FX3A Body
- Sony FX6 Body
- Sony ZV-E10 body
- Sony ZV-E1 Body
- Sony ZV-E10 II body
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Eén lens voor alle gelegenheden
Met een zoombereik van 24 tot 240 mm (10x) kunt u de Sony SEL FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS gebruiken voor talloze verschillende opnamesituaties terwijl u onderweg bent, zoals landschappen, architectuur, momentopnamen, portretten en nog veel meer. Schakel tussen groothoek en telefoto zonder van lens te hoeven wisselen, zodat u nog meer vergankelijke momenten kunt vastleggen. Met geavanceerde lenzen wordt aberratie doeltreffend beperkt, terwijl u hoge resolutie in het hele beeldgebied verkrijgt. Een lineaire motor voor uiterste precisie regelt scherpstelling voor een snelle en soepele reactie. Het handheld maken van telefoto's en fotografie bij weinig licht worden vergemakkelijkt door ingebouwde OSS-beeldstabilisatie (Optical SteadyShot). Het design is stof- en vochtbestendig voor een betrouwbare werking in moeilijke omstandigheden.Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736002029 |
| SKU | SEL24240.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony SEL FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Beeldstabilisatie |
| Brandpuntafstand | 24-240mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/3.5-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 50cm |
| Constructie | 12/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 240 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Filtermaat | 72mm |