Sony E 18-135mm f/3.5-6.3
5 jaar garantie+ Gratis Filter


Nu met gratis
Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm
t.w.v.
€ 54,99
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
+ Gratis Filter
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 18-135mm f/3.5-6.3 en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
De Sony SEL 18-135mm f/3.5-6.3 voor systeemcamera's is een veelzijdige lens voor een allround fotograaf. De beeldstabilisatie zorgt voor scherpe foto's wanneer je inzoomt of bij weinig licht. Met de maximale diafragmawaarde van 3.5 creëer je veel scherptediepte in de foto. Hierdoor komt het onderwerp los van de achtergrond. Dat is handig als je de camera gebruikt voor portretfotografie. Het grote zoombereik van dit Sony objectief maakt het ook geschikt voor landschaps- en architectuurfotografie. Bij een brandpuntsafstand van 18 mm past een uitgestrekt landschap gemakkelijk binnen je beeldkader. Deze allround lens is door zijn lichte gewicht ook uiterst geschikt voor tijdens het reizen.Standaard meegeleverd
- Lensdoppen (2x)
- Zonnekap
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4548736074156 |
| SKU | SEL18135.SYX |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Sony SEL 18-135mm f/3.5-6.3 |
Camera
| Objectief Aansluiting | Sony E |
Sensor
| Beeldstabilisatie |
Objectief
| Brandpuntafstand | 18-135mm |
| Maximale Diafragma | f/3.5-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 45cm |
| Constructie | 11/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 135 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 18 |
Filter
| Filtermaat | 62mm |