Olympus M.ZUIKO DIGITAL 14-150mm f/4.0-5.6 II Zwart
Of betaal in 3 delen van € 233,-, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Product informatie
Olympus M.ZUIKO DIGITAL 14-150mm f/4.0-5.6 II Zwart
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilenHuidige actie bij dit product
5 jaar garantie

Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen. Daarnaast maakt u kans om uw aankoop bedrag van dit product terug te winnen.
De garantie is een verlenging van de standaard 2 jaar fabrieks garantie.
5 jaar garantie
Specificaties
| EAN | 4545350047795 |
| SKU | V316020BW000 |
Algemeen
| Merk | Olympus |
| Kleur | Zwart |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Lens type | Olympus M.ZUIKO DIGITAL 14-150mm f/4.0-5.6 II |
Camera
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 28-300mm |
| Brandpuntafstand | 14-150mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 50 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 11/15 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 150 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 14 |
| Lens Category | Alles in één |
| Objectief type | Zoom |
Filter
| Filtermaat | 58mm |
