Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM




€ 549,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
CANON RF 24-105MM F4-7.1 IS STM
Leg elke dag de mooiste momenten vast. Deze veelzijdige lens laat je kennismaken met de wereld van Canon's EOS R full-frame systeemcamera's.
Leg het beste vast uit het dagelijks leven
Profiteer van de voordelen van de full-frame EOS R-serie met een veelzijdige, multifunctionele 24-105mm-lens met ingebouwde Optical Image Stabilizer die je foto's en video's stabiel houdt.
Geavanceerde beeldverwerking
Full-frame kwaliteit, superieure 5-stops optische Image Stabilizer, snelle, vloeiende AF en een gecombineerde scherpstelring en Lens Control Ring voor intuïtieve, aangepaste bediening van de camera-instellingen.
Veelzijdige full-frame beeldkwaliteit
Bekijk het hele verhaal: epische vergezichten, minieme details, opvallende portretten en spontane momenten. Maak opnamen vanuit de hand op een afstand van 13 cm met de 0.5x Centre Focus Macro en de 5-stops optische IS.
Fantastisch voor foto's en video's
Volg onderwerpen en film met een vloeiende, natuurlijke scherpstelling, dankzij de stille STM-motor, waardoor deze lens ideaal is voor verbluffende foto's en video's.
Een ideale lens voor dagelijks gebruik
Eén lens, maar vele mogelijkheden. Dankzij het lichte en compacte ontwerp van slechts 395 gram heeft deze lens een praktische zoom waarmee je reis met je full-frame systeemcamera kan beginnen.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4549292167498 |
| SKU | 4111C005AA |
| Merk | Canon |
| Lens type | Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM |
| Objectief Aansluiting | Canon RF |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-105mm |
| Brandpuntafstand | 24-105mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Maximale Diafragma | f/4.0-7.1 |
| Minimale Scherpstel afstand | 13 centimeter |
| Vergrotings factor | 0.4x |
| Constructie | 13/13 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 105 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24 |
| Filtermaat | 67mm |