Sony ZV-E10 II body + E 10-20mm f/4.0 G PZ











€ 1630,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony ZV-E10 II body
- € 999,00
- 1x Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ
- € 699,00
- Subtotaal:
- € 1698,-
- Combinatie korting:
- - € 68,-
- Prijs:
- € 1630,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony ZV-E10 II body + E 10-20mm f/4.0 G PZ en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ZVE10M2B.CEC+SELP1020G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony ZV-E10 II |
| Lens type | Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ |
| Processor | BIONZ X |
| RAW | |
| Zelfontspanner | ja |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.7mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5 x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.3 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Cloudy, Color Temperature (2500K to 9900K) & color filter/Custom, Daylight, Flash, Fluorescent, Incandescent, Shade, Underwater |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddelde volledige scherm, hightlight, Multi-segment, Spotmeting |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | Autoflits, Draadloze aansturing, Flitser uit, Hi-Speed Sync, Rear sync, Slow Sync, Vul-flits |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S, MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 24, 25, 30fps - Full HD: 24, 4K UHD: 24, 120fps, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | XAVC S |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 440 foto's |
| Vermogen Accu | 1020mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |