Sony A9 III Body + FE 24-70mm f/2.8 GM II



















- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A9 III Body
- € 6999,00
- 1x Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
- € 2399,00
- Subtotaal:
- € 9398,-
- Combinatie korting:
- - € 376,-
- Prijs:
- € 9022,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony A9 III Body + FE 24-70mm f/2.8 GM II en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 82mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE9M3B.CEC+SEL2470GM2 |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A9 III |
| Lens type | Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II |
| Processor | BIONZ XR |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s. 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-25600, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 125-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 120 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 120 |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen | |
| Aantal Megapixels | 24.6 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/80000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/500s, 1/8000s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Cloudy, Custom, Daylight, Flash, Incandescent, Shade, Underwater, A7 to B7 (29-step)), color filter (G7 to M7 (57-step), Color Temperature (2500 to 9900K), Cool White, Day White, Daylight), Fluorescent (Warm White |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Bracketing (AEB) | 3 opnamen, 5 opnamen, 9 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2095104 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 29.97, 4K: 23.98, 59.94, 120fps, 120fps - Full HD: 23.98, 50, 59.95 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 530 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |