Sony a7 V Body + FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS










€ 4318,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony a7 V Body
- € 2999,00
- 1x Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS
- € 1499,00
- Subtotaal:
- € 4498,-
- Combinatie korting:
- - € 180,-
- Prijs:
- € 4318,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony a7 V Body + FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 72mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE7M5.CEC+SEL100F28GM.SYH |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a7 V |
| Lens type | Sony FE 100mm f/2.8 SFT GM OSS |
| Processor | BIONZ XR2 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, bracketing, continu, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 23.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 7008 x 4672 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 fps |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 30 fps |
| Aantal Megapixels | 33 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Automatisch, Bewolkt, Daglicht, Flits, Gloeilampen, Kleurtemperatuur 2500 tot 9900K en kleurenfilter, Onderwater, Schaduw, TL-licht |
| Belichtings Compensatie | +/-3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, geheel scherm gemiddeld, highlight, Multi-segment, spot standaard/groot, Evaluatieve meting |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.78x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1036800 pixels |
| Display Type | Kantelbaar (zijkant) |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.265, MPEG-H H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 4K: 120fps |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Vermogen Accu | 2280mAh |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |