Sony a7 IV Body + FE 24-70mm f/2.8 GM











€ 3934,-€ 3334,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony a7 IV Body
- € 2299,00
- 1x Sony FE 24-70mm f/2.8 GM
- € 1799,00
- Subtotaal:
- € 4098,-
- Combinatie korting:
- - € 164,-
- Prijs:
- € 3934,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Choice of Creator
Koop nu de Sony a7 IV Body + FE 24-70mm f/2.8 GM en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/03/27
Sony Zomer Kassakorting
Koop nu de Sony a7 IV Body en ontvang € 100,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 02/08/26
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony a7 IV Body + FE 24-70mm f/2.8 GM en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM op de website van Sony en ontvang € 300,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 24-70mm f/2.8 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE7M4B.CEC+SEL2470GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Camera Type | Sony a7 Mark IV |
| Lens type | Sony FE 24-70mm f/2.8 GM |
| Processor | BIONZ XR |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, bracketing, continu, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor R CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 23.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 7008 x 4672 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 33 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Automatisch, Bewolkt, Daglicht, Flits, Gloeilampen, Kleurtemperatuur 2500 tot 9900K en kleurenfilter, Onderwater, Schaduw, TL-licht |
| Belichtings Compensatie | +/-3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, geheel scherm gemiddeld, highlight, Multi-segment, spot standaard/groot, Evaluatieve meting |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.78x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1036800 pixels |
| Display Type | Kantelbaar (zijkant) |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.265, MPEG-H H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 4K: 24, 60fps - Full HD: 24, 120fps, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Vermogen Accu | 2280mAh |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |