Sony A6700 Body + E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar















€ 2302,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A6700 Body
- € 1599,00
- 1x Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar
- € 799,00
- Subtotaal:
- € 2398,-
- Combinatie korting:
- - € 96,-
- Prijs:
- € 2302,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony A6700 Body + E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 55mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE6700B.CECL+SEL1670Z.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A6700 |
| Lens type | Sony E 16-70mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar |
| Processor | BIONZ XR |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.3 x 15.5mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6192 x 4128 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 100-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 26 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| Belichtings Compensatie | +/- 3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Gemiddelde meting, Multi, spot, Center gewogen, highlight gewogen |
| Handmatige Belichting |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1036800 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 119.88fps, 25, 29.97, 4K: 23.98, 59.94, 119.88fps - Full HD: 23.98, 50 |
| Video Formaten | AVCHD |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 550 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |