Sony A6400a Body + E 10-20mm f/4.0 G PZ








€ 1582,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A6400a Body
- € 949,00
- 1x Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ
- € 699,00
- Subtotaal:
- € 1648,-
- Combinatie korting:
- - € 66,-
- Prijs:
- € 1582,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony A6400a Body + E 10-20mm f/4.0 G PZ en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE6400AB.CEC+SELP1020G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a6400 |
| Lens type | Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Auto, Bewolkt, Daglicht, Flits, Fluor (daglicht), Fluor (koel wit), Fluor (warm wit), Gloeiend, Kleurtemperatuur, Kleurtemperatuur filter, Onderwater, Schaduw |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen en spotmeting, Meting over meerdere segmenten |
| Bracketing (AEB) | 5 of 9 opnamen, 3 |
| Handmatige Belichting |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | alle info weergeven, geen info weergeven, Grafische display, histogram |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 6 |
| Flits technologie | TTL |
| Flits opties | Auto, Draadloos, Hi-Speed Sync, Invul, Rear sync, Rode-ogen-reductie, Slow Sync, Uit |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | Maximaal 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC-S |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 100fps, 24fps - Full HD: 120, 25, UHD/4K: 30, 24fps - HD: 120, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | AVCHD, XAVC S, MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| NFC |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 350 foto's |
| Accu Lader | Sony AC-UUE12 |
| Vermogen Accu | 1080mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |