OM System OM-3 Body + M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC 1.25x IS PRO




















€ 9118,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x OM System OM-3 Body
- € 1999,00
- 1x OM System M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC 1.25x IS PRO
- € 7499,00
- Subtotaal:
- € 9498,-
- Combinatie korting:
- - € 380,-
- Prijs:
- € 9118,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
OM System City Cashback
Registreer nu de OM System OM-3 Body op de website van OM System en ontvang € 200,- terug van OM System.
Deze actie is geldig voor aankopen van 21/05/26 t/m 14/06/26
Product informatie
OM System OM-3 Body
De OM SYSTEM OM-3 is ontworpen voor urban creatives voor wie fotografie deel uitmaakt van hun levensstijl. De duurzame metalen constructie met vintage-geïnspireerd design en draagbaarheid maken hem perfect voor dagelijks gebruik, en bieden veelzijdigheid van stadswandelingen tot stedelijke natuuruitstapjes.
KENMERKEN
- Creative Dial: 4 kleurprofielen, 4 monochrome profielen, Colour Creator en Art Filters
- Computational Photography-knop: snelle toegang tot 6 Computational Photography-functies
- Still, Video en S&Q Video Dial: schakel tussen stills, video en Slow & Quick Motion-video
- Absolute betrouwbaarheid: IP53-gecertificeerde weersafdichting
- Professionele kwaliteit - Compacte vorm: lichtmetalen behuizing, 7,5 EV In-Body IS, 20 MP Stacked BSI Live MOS-sensor
OM System M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC 1.25x IS PRO
De overtreffende trap in supertele
Een Pro‑objectief als geen ander in zijn klasse ‑ de M.Zuiko Digital ED 150‑400mm F4.5 TC 1.25x IS PRO (300‑800mm*) zet de norm voor supertelefoto prestaties, draagbaarheid en precisie. Met de ingebouwde 1,25x teleconverter, gaat dit zoomobjectief tot 500mm (1000mm*) opnamen ‑ of voeg een optionele MC‑20 teleconverter toe voor een ultieme 1000mm (2000mm*). De 5‑assige Sync IS biedt tot maar liefst 8 EV‑stops aan beeldstabilisatie. In combinatie met een compatibele camera blijven uw foto’s haarscherp. En omdat foto‑opdrachten u in diverse situaties kunnen brengen, is de gerenommeerde weersbestendigheid van OM System een sterk gegeven. Net als de uiterste nauwkeurigheid en de hoge snelheid van de autofocus. * 35-mm equivalent
De M.Zuiko Digital ED 150–400mm F4.5 TC1.25x IS PRO is het resultaat van geperfectioneerde OM System optische technologieën uit een jarenlange ontwikkeling. Een totaal van 28 elementen in 18 groepen huisvest onder andere EDA lenzen met een grote diameter alsmede 4 Super ED lenzen, die garant staan voor een perfecte helderheid over het gehele bereik met een constant diafragma van F4.5. Het gebruik van de unieke Z Coating Nano reduceert ghosting en lensflare en levert perfecte beelden in de moeilijkste omstandigheden.
Gemaakt voor het fotograferen vanuit de hand! Deze PRO-lens is voorzien van ingebouwde beeldstabilisatie die 5-assige Sync IS beeldstabilisatie ondersteunt en hiermee de compensatie opstuwt naar maar liefst 8 EV stops in combinatie met een compatibele camera. Zo wordt snel en accuraat fotograferen over het gehele bereik makkelijk dan ooit. *Volgens CIPA-standaard. In combinatie met E-M1X, met yaw en pitch toegewezen aan de camera, Half Indrukken IS op UIT en met een brandpuntsafstand van 150mm.
Met de ingebouwde teleconverter in de ED 150–400mm F4.5 TC1.25x IS PRO wordt de brandpuntsafstand met een factor van 1.25x vergroot tot maar liefst 1000mm* bij een diafragma van F5.6. De ingebouwde converter laat zich makkelijk met een aan-uit schakelaar snel en eenvoudig bedienen. Breng het bereik nog verder naar 1400mm* met de MC-14 of zelfs 2000mm* met de MC-20 teleconverter, zonder in te boeten op de hoge kwaliteiten van deze perfecte lens. *35mm equivalent
Vergroot je vergroting
De teleconverter die in de M.Zuiko Digital ED 150-400 mm F4.5 TC1.25x IS PRO is ingebouwd, brengt je dichterbij je onderwerp. En om nog dichterbij te komen, voeg je de M.Zuiko Digital 2x Teleconverter MC-20 of 1.4x Teleconverter MC-14 toe. De converter is verpakt in een robuuste en weerbestendige metalen behuizing.
Ongekende opname-mogelijkheden
Van supertele tot tele-macro! De ED 150–400mm F4.5 TC1.25x IS PRO kent een groot werkgebied van 150mm tot 500mm (300mm- 1000mm*). Het haalt niet alleen de onderwerpen in de verte ongekend dichtbij, maar kan ook ingezet worden voor close-ups. Zo maak je gebruik van het gehele bereik en kies je jouw compositie. Voor tele-macro is de kortste scherpstelafstand slechts 1,3 meter en kent daarbij een vergroting van 0.36x (0,71x*), wat deze lens ook ideaal maakt voor het vastleggen voor de kleinere wonderen van de natuur. Deze lens ondersteunt zelfs Focus Stacking. *35mm equivalent
De allerbeste scherpstel-resultaten
Hoe snel je onderwerp ook mag zijn, je krijgt het shot dat jij voor ogen hebt in de allerbeste kwaliteit met deze super telezoom PRO-lens. Zoals je van iedere M.Zuiko Digital lens mag verwachten, levert ook deze toplens een uiterste precisie in autofocus over het gehele bereik. Dit is te danken aan de unieke OM System lenzenbouw-techniek die al jaren gebruikt wordt om lenzen kleiner te maken en de autofocus snel en accuraat. Er is zelfs vrijwel geen verandering in de scherpstelsnelheid als de ingebouwde teleconverter ingeschakeld wordt.
Ongeëvenaarde draagbaarheid
De ED 150–400mm F4.5 TC1.25x IS PRO met nog geen 2 kg één van de lichtgewichten in zijn klasse, die jou daarmee alle mogelijke vrijheid en flexibiliteit geeft. Dankzij de robuuste magnesiumlegering gecombineerd met kunststof, dat met lichtgewicht carbon fiber versterkt is, behoudt de lens zijn kracht en controle. Het interne zoomsysteem en het focussysteem blijven over het hele zoombereik dezelfde lengte om ervoor te zorgen dat de lens voortdurend in balans is.
Betrouwbare waterbestendige behuizing
OM System staat bekend om zijn water- stof en vorstbestendigheid en vormt met de IPX-1 standaard op deze lens daarmee geen uitzondering. De frontlens kent daarnaast een fluor-coating, die de oppervlakte gladder maakt, waarmee krassen minder snel een kans krijgen en de lens beter schoon te maken is. De witte, hittebestendige coating reflecteert infrarood zonlicht, waarmee de prestaties optimaal blijven, zelfs bij hoge temperaturen.. *Indien gecombineerd met een compatible water- stof en vorstbestendige camera
Optimale bediening voor fotograferen vanuit de hand
Je moet je op je onderwerp kunnen blijven concentreren, terwijl je moeiteloos je instellingen kiest. De M.Zuiko Digital ED 150–400mm F4.5 TC1.25x IS PRO super telezoom-lens beschikt over een perfecte bediening. Deze laat zich zien door een van rubber voorziene scherpstel- en focusring voor perfecte controle, een focus preset voor het snel kiezen van jouw favoriete brandpuntsafstand, een switch voor diverse instellingen en een scherpstelbegrenzer, die je snel laten schakelen tussen drie verschillende scherpstelbereiken.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | V210050SW000+V335300BW000 |
| Merk | OM System |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | OM System OM-3 |
| Lens type | OM System M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC 1.25x IS PRO |
| Processor | TruePic X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Sensor | Micro Four Thirds |
| Sensor Technologie | Stacked BSI Live MOS |
| Sensor Afmeting | 17.3 x 13mm |
| Beeld Ratio | 4:3 |
| Crop Factor | 2x |
| Resolutie in pixels | 5184 x 3888 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-25600 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 120 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 120 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 20.4 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 1053 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 324 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 60s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1 of 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Centraal gewogen gemiddelde meting, ESP-lichtmeting, highlight, schaduw, Spot-meting |
| Bracketing (AEB) | 5 of 7 opnamen, 3 |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 1.65x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | HEVC/H.265, MPEG-4/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25, 4K: 24, 60fps - Full HD: 24, 60fps - UHD: 24, 30, 50, 60fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 60 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing | |
| NFC |
| Accu Type | BLX-1 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 520 foto's |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |