Fujifilm X-S20 Body + Sigma 16-300mm f/3.5-6.7 DC OS Contemporary voor Fujifilm X
















€ 2043,-€ 1943,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Fujifilm X-S20 Body
- € 1399,00
- 1x Sigma 16-300mm f/3.5-6.7 DC OS Contemporary voor Fujifilm X
- € 729,00
- Subtotaal:
- € 2128,-
- Combinatie korting:
- - € 85,-
- Prijs:
- € 2043,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Fujifilm Zomer Cashback
Registreer nu de Fujifilm X-S20 Body op de website van Fujifilm en ontvang € 100,- terug van Fujifilm.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Fujifilm X-S20 Body
De ultieme, mid-range, all-in-one camera met topkwaliteit autofocus en video prestaties in een compacte en lichte behuizing
FUJIFILM introduceert vandaag de "FUJIFILM X-S20" (kortweg X-S20). Deze systeemcamera is een toevoeging aan de bestaande X serie systeemcamera’s, die bekend staan om hun compacte formaat en hun lichte gewicht. Camera’s die vooral uitblinken in een superieure beeldkwaliteit. Dit alles is te danken aan FUJIFILM's unieke kleurreproductietechnologie en tilt daarmee fotografie naar een hoger niveau.
Het autofocussysteem van de X-S20 is toegerust met op AI-gebaseerde onderwerpherkenning en beschikt bovendien over de mogelijkheid om 6.2K/30P video op te nemen. Dankzij het gebruik van de NP-W235 is de camera nu in staat om tot maar liefst 800 opnames op één acculading te kunnen maken. Dit maakt de camera ideaal voor langdurig gebruik, zonder dat de gebruiker hoeft te vrezen voor een lege batterij. Hierdoor is de X-S20 een ideale reispartner die graag ieder fotografisch avontuur wil meebeleven. Het compacte en lichte ontwerp van de X-S20 is overigens vergelijkbaar met zijn voorganger*1.
De X-S20 heeft een buitengewoon goede beeldkwaliteit te bieden en past met eenvoud in iedere (foto)tas. Een camera die erom vraagt om gebruikt te worden!
Of het nu gaat om eenvoudig zelfportret of wordt gebruikt voor een meesterlijke videoproductie. De FUJIFILM X-S20 is altijd klaar voor gebruik. De X-S20 is een systeemcamera die is uitgerust met een Back-Illuminated 26,1MP "X-Trans™ CMOS 4”*2 sensor en de zeer snelle "X-Processor 5" beeldverwerkingsprocessor.
Dit stelt de camera in staat om razendsnel opnames te maken met een sublieme beeldkwaliteit
De camera beschikt verder over de kenmerkende grote greep die we ook al kennen van zijn voorganger. Deze grip biedt extra stabiliteit bij het vasthouden van de body. Door te kiezen voor de NP-W235 als batterij voor de stroomvoorziening is het aantal opnames ten opzichte van zijn voorganger nu meer dan verdubbeld, tot ongeveer 800*3 opnames.
De compacte en lichtgewicht behuizing, maakt dat de X-S20 slechts 491g*4 weegt. Dit zorgt voor een comfortabel gebruik van de camera ook bij langdurige fotosessies. De camera beschikt verder ook nog eens over een beeldstabilisatie (IBIS) over vijf assen en die handbewegingen kan stabiliseren tot maar liefst 7,0-stops*5.
Het autofocussysteem is voorzien van op AI-gebaseerde herkenning van onderwerpen. Zo kan de camera ‘zien’ of de fotograaf mensen, dieren, auto’s of andere voertuigen wil fotograferen. De AF-prestaties zijn op een zeer vergelijkbaar niveau als die van de andere vijfde generatie camera’s uit de X Serie zoals de FUJIFILM X-T5.
De FUJIFILM X-S20 ondersteunt interne video-opnames tot een resolutie en beeldsnelheid van 6.2K/30P 4:2:2 10-bit video en is voorzien van een 3,5mm microfoon/oortelefoon-aansluiting. Zo kunnen er met deze camera hoogwaardige video-opnames worden gemaakt met de mogelijkheid tot het aansluiten van externe accessoires. Bovendien maakt de nieuwe Vlog Modus het zéér eenvoudig om een vlog te produceren wanneer de camera wordt gebruik in combinatie met de statiefgrip, TG-BT1.
Het zit verstopt in de genen van FUJIFILM om het gebruiksgemak van haar producten te vergroten. De systeemcamera’s uit de X Serie zijn bijvoorbeeld allen uitgerust met de allerbeste APS-C sensoren wat bijdraagt aan het plezier dat gebruikers van haar camera’s in fotografie kunnen vinden. Dat FUJIFILM hoogwaardige producten in haar hart draagt blijkt ook uit de zojuist geïntroduceerde FUJINON XF8mmF3.5 R WR en de verbeterde FUJIFILM XApp om de camera’s eenvoudig met een smartphone te kunnen bedienen.
Sigma 16-300mm f/3.5-6.7 DC OS Contemporary voor Fujifilm X
De SIGMA 16-300mm F3.5-6.7 DC OS | Contemporary biedt een ongeëvenaard 18,8x zoombereik, het grootste*1 ter wereld voor een lens voor APSC systeemcamera’s. Van groothoek tot supertelefoto – deze ultieme allrounder stelt fotografen in staat om een breed scala aan onderwerpen vast te leggen, van weidse landschappen en sfeervolle portretten tot wildlife- en sportfotografie.
Met een maximale vergrotingsfactor van 1:2 excelleert de 16-300mm F3.5-6.7 DC OS | Contemporary in gedetailleerde close-ups, terwijl de HLA-motor (High-response Linear Actuator) zorgt voor razendsnelle, vloeiende en uiterst nauwkeurige autofocus – ideaal voor dynamische onderwerpen zoals vogels en vliegtuigen.
Dankzij de geavanceerde optische stabilisatie (OS) biedt de lens 6 stops correctie aan de groothoekzijde en 4,5 stops*2 aan de telefotozijde, waardoor fotografen haarscherpe beelden kunnen vastleggen, zelfs bij langere brandpuntsafstanden en in situaties met weinig licht.
Deze ultraflexibele all-in-one zoom is de ideale metgezel voor creatieve fotografen die in verschillende genres willen werken zonder in te leveren op kwaliteit en prestaties.
- Groothoek-, supertele- en close-up fuctionaliteit in één lens
- Supersnelle autofocus en geavanceerde beeldstabilisatie voor haarscherpe opnamen, zelfs uit de hand
- Uitmuntende optische prestaties die de standaard voor superzoomlenzen herdefiniëren
- Maximale vergrotingsfactor van 1:2 bij 70 mm voor verbluffende macro-opnamen
- Compact, lichtgewicht en perfect voor onderweg
- Uitzonderlijke beeldstabilisatie dankzij het geavanceerde OS2-algoritme
- Zoomvergrendeling op de groothoekstand om ongewenste lensuitschuiving te voorkomen
- Weerbestendige constructie met stof- en spatwaterafstotende coating
- Geoptimaliseerd om lensflare en ghosting te minimaliseren voor maximale beeldkwaliteit
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 16781826+887975 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-S20 |
| Lens type | Sigma 16-300mm f/3.5-6.7 DC OS Contemporary |
| Processor | X-Processor 5 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS IV |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6240 x 4160 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 8 |
| Aantal Megapixels | 26.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/180s |
| Belichtings Meting | Multi, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.62x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1840000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 7 |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | Maximaal 6240 x 4160 |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100p, 120p, 240p, 24p, 25p, 30p, 60p |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-W235S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 750 foto's |
| Accu Lader | AC-5VJ |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |