Fujifilm X-E5 Zilver Body + XF 27mm f/2.8 R WR

















In deze set
- 1x Fujifilm X-E5 Zilver Body
- € 1399,00
- 1x Fujifilm XF 27mm f/2.8 R WR
- € 396,00
- Subtotaal:
- € 1795,-
- Combinatie korting:
- - € 72,-
- Prijs:
- € 1723,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Fujifilm X-E5 Zilver Body
The Refined Classic
A modern classic can’t simply mimic what has gone before.
Nor can it ignore what has preceded it.
It should respect its lineage, by refining a concept without losing its essence.
FUJIFILM X-E5 embodies what it means to be a modern classic, combining a sophisticated, elegant design with analog controls that inspire image making
Design
Crafted solely from machined aluminum, the top-plate retains the essence of a classic camera with its angular design.
This stunning look comes together with tactile handling to create a camera that’s a joy to use.
Machined Aluminum Top-Plate
The top-plate is carved from a single piece of metal, not only enhancing the look and feel of the FUJIFILM X-E5, but also improving the dial operation. Additionally, an anodized finish gives the body a refined, high-quality aesthetic.
New Film Simulation Dial
The newly designed Film Simulation dial features a precision-cut indicator window that minimizes the gap between dial and body for an exact finish. Additionally, you can individually set Film Simulation and image quality settings to the FS1-FS3 positions, allowing you to save your own FS recipes.
Mastering the Details
Refinement is central to every aspect of FUJIFILM X-E5’s design. The viewfinder and diopter adjustment control, for example, fit flush with the body, while the Bluetooth button on the base plate evokes the look of the rewind button on classic film camera.
The Joy of Photography
FUJIFILM X-E5 doesn’t just look good.
It also offers a stunning viewfinder and beautiful analog controls.
This is a camera designed to bring joy to your image making.
New Classic Display Mode
The new Classic Display mode* provides a clean viewfinder image with key information at the bottom of the frame. Combined with a body style that allows you to operate the dials and the lever with one hand, you can immerse yourself in image making with the camera to your eye.
*Only available on the EVF
Surround View Mode
FUJIFILM X-E5’s Front Control Lever accesses the Surround View function, which displays a semi-transparent or outlined area outside the image. This provides an OVF-like experience, enabling you to see outside the EVF frame so you can easily monitor what’s about to come into frame.
Evolved Mobility
Despite being similar in size to its predecessor, X-E5 is the first in the camera series that features a powerful five-axis IBIS mechanism offering up to 7.0 stops in the center and 6.0 stops at the periphery*. This makes it an effortless, “daily carry,” that remains adaptable to the most challenging scenarios.
*Based on CIPA 2024 standards. Yaw/pitch/roll correction performance when equipped with FUJINON XF35mmF1.4 R lens (sold separately)
See More, Tell More
A sophisticated design. Intuitive controls that keep you immersed in image making.
A compact size that fits perfectly in your hand. With FUJIFILM X-E5, you’ll uncover more stories. Tell these stories with the remarkable image quality of our fifth-generation technology.
Fujifilm XF 27mm f/2.8 R WR
Diafragmaring waarop de diafragmawaardes zijn af te lezen en een vergrendeling voor de positie ‘A’.
De FUJINON XF27mmF2.8 is voorzien van een diafragmaring waarop de ingestelde diafragmawaarde is af te lezen. Zo kan de fotograaf in één oogopslag zien met welke F-Stop hij werkt. Dit is vooral handig voor diegenen die graag straatfotografie beoefenen en niet altijd willen laten zien wanneer zij een foto maken.
De diafragmaring op dit objectief beschikt ook over een vergrendeling van de ‘A’ (Auto) positie. Wanneer ‘A’ op de diafragmaring wordt ingesteld, wordt de ring vergrendeld en kan hij niet per ongeluk worden verzet.
*Het draaien aan de diafragmaring van F16 naar de ‘A’ stand zal de ring vergrendelen. Door het indrukken van de ontgrendelknop voor het diafragma kan de diafragmaring weer gebruikt worden voor het instellen van het diafragma naar wens.
Weerbestendig
Het objectief is op zeven verschillende plekken weerbestendig gemaakt, waardoor hij stof- en een regenbuitje kan weerstaan. Het objectief kan gebruikt worden tot een temperatuur van tot -10oC.
Inclusief zonnekap
Naast de standaard zonnekap wordt de FUJINON XF-27mmF2.8 WR geleverd met een metalen koepelvormige zonnekap (LH-XF27) en een design dop voor de zonnekap (LHCP-27), die de mogelijkheid biedt om het objectief te beschermen. Deze is geschikt voor die gebruikers die liever een minder opvallende zonnekap gebruiken vanwege de eenvoud ervan.
Slank en licht van gewicht en met een uitstekende beeldkwaliteit
Omdat de diameter van de beeldcirkel die nodig is om een APS-C sensor te bedekken (28,4mm), zo dicht bij de brandpuntsafstand van het XF27mmF2.8 objectief ligt, is het mogelijk om een zeer compact objectief te ontwerpen dat geen enkel afbreuk doet aan de beeldkwaliteit.
Ondanks zijn compacte afmeting bestaat dit objectief uit maar liefst zeven lenselementen die zijn geplaatst in vijf verschillende groepen, waaronder één asferisch lenselement. Hierdoor kunnen sferische aberraties, krommingen en vervorming effectief worden onderdrukt.
De FUJINON XF27mmF2.8 is in staat om beelden van een zeer hoge beeldkwaliteit te leveren. Zelfs wanneer de gebruiker kiest voor het grootst beschikbare diafragma.
Het objectief beschikt verder over een krachtige DC-motor met hoge koppel waardoor er snel scherp kan worden gesteld. De voorste lensgroep bestaat uit vijf verschillende lenselementen die bijdragen aan vermindering van aberraties die kunnen ontstaan bij opnames die gemaakt worden van dichtbij en bij onderwerpen op grotere afstand.
De FUJINON XF27mmF2.8R WR is één van de kleinste en lichtste objectieven uit de XF objectieven serie. Zo is dit objectief slechts 62mm in doorsnede en is hij slechts 23mm lang. Het gewicht van dit objectief is slechts 84 gram. Hierdoor is het een ideale keuze voor fotografische opdrachten waarbij de compactheid van een objectief een rol speelt voor de fotografische mogelijkheden.
De lens- en zonnekap zijn beschikbaar als optionele accessoires, maar worden ook bijgeleverd bij de aanschaf van het objectief.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 16949521+16670170 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-E5 |
| Lens type | Fujifilm XF 27mm f/2.8 R WR |
| Processor | X-Processor 5 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS 5 HR |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 7728 x 5152 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 64-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 15 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 13, 20 ( 1.29 crop ) |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 15 |
| Aantal Megapixels | 40.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/180000s elektronisch, 1/8000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 60min |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Multi, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden, TTL 256-zone metering |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.8x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -5 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | AAC, MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100p, 120p, 200p, 240p, 30p, 60p |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing | |
| NFC |
| Accu Type | NP-W126S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 740 foto's |
| Accu Lader | USB |
| Vermogen Accu | 1260mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |